Prostowanie włosów Poznań

Dom Urody

Dom Urody

Fryzjer

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo

Cięcie bardzo mi się podoba, jest tak jak chciałam. Pani Renata bardzo miła, jednak dość mocno pociąga pasma włosów, mi to nie przeszkadza, ale są osoby bardziej delikatne ;) cenowo dobrze, jednak cena różniła się od ceny podanej w aplikacji. Jestem zadowolona, polecam!

Studio Urody Bellevue

Studio Urody Bellevue

Fryzjer

Górecka 30, 60-201 Poznań

Profesjonalne podejście, fachowe doradztwo i bardzo miła obsługa. Fryzura świetnie się układa, od razu omówiłyśmy kwestie koloryzacji i zarezerwowałam termin na kolejną wizytę ;) dziękuję i do zobaczenia

ROLANDHAIR

ROLANDHAIR

Fryzjer

Pamiątkowa 14/1, 61-508 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, po raz pierwszy od lat ktoś tak delikatnie, a zarazem fachowo potraktował moje włosy :) Pan Roland oprócz tego, że jest specjalistą w swoim fachu, słucha, co mówi klientka, ma też swoje propozycje, dzięki czemu wizyta upływa w twórczej atmosferze, a efekt końcowy sprawia, że rezerwujesz następny termin... ;)

M-beauty

M-beauty

Fryzjer

Pilotów 30, 60-409 Poznań
5.0

Było mi bardzo miło! Warto było jechać 40 minut z Piątkowa. Miła obsługa pani Małgorzaty, kompleksowa wiedza i porady dotyczące pielęgnacji włosów i fryzury. Na pewno tu wrócę. Cena za strzyżenie męskie jest mocno konkurencyjna w stosunku do całego Poz.