Przejdź do głównej zawartości

Prostowanie włosów Kraków Stare Miasto

Salony z tej samej miejscowości

Kult Tattoo - zarezerwuj wizytę

Kult Tattoo

Inne

Szpitalna 20-22, 31-024 Kraków
4.98
Bezpieczny salon

To moja pierwsza wizyta w tym salonie, wszystko przebiegło szybko, profesjonalnie i sterylnie. Zostałam poinformowana o dalszej pielęgnacji przekłutego miejsca i zaproszona na wizytę kontrolną za 3 miesiące. Pani wykonująca zabieg była bardzo miła i konkretna. Polecam☺

Laker - zarezerwuj wizytę

Laker

Paznokcie

Wiślna 3/12, 31-007 Kraków
4.98

Bardzo miła wizyta. Usługa została wykonana profesjonalnie, dostałam przy tym kilka cennych rad dot. dbania o paznokcie. Pani manicurzystka jest bardzo sympatyczna, wizyta u niej była dużą przyjemnością. Salon czysty, zadbany, zachowano zasady ostrożności w związku z koronawirusem. Serdecznie polecam.

Verde Massage & Beauty - zarezerwuj wizytę

Verde Massage & Beauty

Masaż

Bracka 6/4, 31-005 Kraków
4.96
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo przyjemny zabieg. Czułam jak pod wpływem odpowiednio dobranego nacisku mięśnie się rozluźniającą, a cała się relaksuje. Również podobało mi się użyte w zabiegu masło Shea- niezatłuste, idealnie wyważone, skóra pozostała nawilżona ale nielepiąca.

ThaiBali - zarezerwuj wizytę

ThaiBali

Masaż

ul. Floriańska 36, 31-021 Kraków
4.95
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo przyjemny zabieg na twarz. Odświeża! Polecam mieć po nim kilka godzin czasu, by nie musieć nakładać makijażu i żeby wszystkie produkty wchłonęły się doskonale.

TomaszaSPA - zarezerwuj wizytę

TomaszaSPA

Kosmetyczka

Św.Tomasza24/9, 31-027 Kraków
4.81

Jestem bardzo zadowolona z hybryd wykonywanych przez Panią Celinę- trzymają się minimum 15 dni, często do 3 tygodni. Zabieg jest zawsze punktualnie, nie ma żadnych opóźnień, Pani działa bardzo sprawnie, jest miła atmosfera, sprzyja odprężeniu po pracy :) Naprawdę wszystko na medal! Z całego serca polecam!

Salony bez rezerwacji online