Prostowanie włosów Kraków Podgórze

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków
5.0
914 opinii

Pan Łukasz jest genialny w tym co robi nie mogę przestać podziwiać jego pracy przed lustrem!! Spelnił w pełni moje oczekiwania nigdy nie byłam tak zadowolona z fryzjera !! Tylko Panu Łukaszowi oddaje moje włosy pod opiekę

Kuźnia Fryzjerska Jewuła Kraków

Fryzjer

Krakusa 11, 30-535 Kraków
0.0
Brak opinii

Dyrektor Artystyczny amerykańskiej marki Gkhair Wojciech Jewuła w 2012 roku stworzył markę Kuźnia Fryzjerska Jewuła to sieć salonów ,która liczy 5 lokalizacji. Prężnie rozwijająca się marka fryzjerska to zespól przyjaciół i zgranych fachowców . Personalne podejście , wrażliwość na w

Salony z podobnych kategorii

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)

Fryzjer

Ślusarska 5, 30-710 Kraków
4.9
358 opinii

Jeszcze nigdy nie dowiedziałam się tylu rzeczy o pielęgnacji włosów kręconych - szczerze polecam Panią Asię, która wysłuchała wszystkich moich uwag i świetnie obcięła moje loki. Jestem trudnym klientem któremu nic się nie podoba, a z salonu wyszłam zachwycona!

lazarcut rafał łazar

Fryzjer

Jana Zamoyskiego 30/11, 30-523 Kraków
5.0
123 opinie

Świetny specjalista - widać ogrom wiedzy i fach w ręku. Do tego duże zaangażowanie i zainteresowanie drugim człowiekiem oraz fantastyczna atmosfera. No i oczywiście, efekt więcej niż zadowalający :)

Salony z tej samej miejscowości

HEY GIRLS

Paznokcie

Piwna 24, 30-527 Kraków
4.9
817 opinii

Jak zwykle zadowolona z efektu-taki, jaki chciałam uzyskać, rzęsy trzymają się nawet 4 tygodnie! Lekkie, dopasowane, stylizacja 2d naturalnie podkreślająca oko ! Polecam!

My Body Clinic

Inne

Wielicka 42c/4, 30-552 Kraków
5.0
1605 opinii

To była moja pierwsza wizyta w My Body Clinic ale na pewno nie ostatnia :-) Pani Agata przeprowadzająca zabieg wszystko dokładnie wytłumaczyła i odpowiedziała na wszystkie pytania, poza tym dzięki niej depilacja przebiegła w miłej atmosferze, w komforcie i bez skrępowania. Dziękuje!

Beauty Bar Lounge

Kosmetyczka

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków
4.9
138 opinii

Dzisiejszy zabieg wykonany przez Panią Dorotę to wielka przyjemność. Relaks i fantastyczna atmosfera . W końcu udało mi się znaleźć kosmetologia z pasją,wykształceniem,doświadczeń i wielkim zaangażowaniem w swojej pracy. Dziękuję.

ZOEE manicure & pedicure

Paznokcie

Lwowska 1, 30-548 Kraków
5.0
514 opinii

Paznokcie zrobione idealnie w każdym milimetrze! Salon nowoczesny, czysty, dużo bieli bez kiczowatych udziwnień, co sprawia wrażenie bardzo prestiżowego miejsca. Jedyne do czego można się przyczepić to niestety hałas z ulicy, ale z tym już za wiele chyba nie da się zrobić. Jak najbardziej polecam!