Prostowanie włosów Kraków

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Fryzjer

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Pani Monika dobrze zajęła się moimi włosami i ładnie je przycięła. Co chwilę pytała i upewniała się czego dokładnie chcę, co bardzo doceniam. Włosy po keratynie ładnie się układają i zdecydowanie mniej puszą.

Venada

Venada

Fryzjer

ul. Powiśle 3/3a, 31-101 Kraków
5.0

Świetna obsługa! Najlepszy salon, w jakim do tej pory byłam - na pewno go nie zmienię przez długie lata. Efekt końcowy zawsze w 100% spełnia moje oczekiwania. Profesjonalne podejście do klienta i super atmosfera w lokalu. Polecam!

„KESNER fryzjerzy”

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków

Pan Łukasz jest genialny w tym co robi nie mogę przestać podziwiać jego pracy przed lustrem!! Spelnił w pełni moje oczekiwania nigdy nie byłam tak zadowolona z fryzjera !! Tylko Panu Łukaszowi oddaje moje włosy pod opiekę

Studio Urody Pico Bello Beata Piątek

Studio Urody Pico Bello Beata Piątek

Fryzjer

ul.Trybuny Ludów 31, 30-660 Kraków

Usługa wykonana starannie i profesjonalnie. Włosy dobrze się układają. W ramach usługi strzyżenia z modelowaniem poza standardowym suszeniem na szczotce, Pani Beata zrobiła mi delikatne loki co jest miłym zaskoczeniem. Jestem zadowolona i na pewno będę wracać.

Salon Uroda od Switu

Salon Uroda od Switu

Fryzjer

Osiedle Teatralne 10, 31-946 Kraków

Pierwsza moja wizyty w Salonie bardzo miło mnie zaskoczyła. Bardzo profesjonalna obsługa od samego wejścia. Robiłam zabieg sauny oraz podcięcie włosów na prosto i chociaż wizyta u fryzjera dla mnie wiąże się ze stresem to jestem bardzo zadowolona i już zamówiłam kolejna wizytę.