Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Ostrołęka

Klinika Medycyny Estetycznej Perfect Beauty  - zarezerwuj wizytę

Klinika Medycyny Estetycznej Perfect Beauty

Fryzjer

Ostrowska 6, 07-410 Ostrołęka
5.0

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Marta przeprowadziła zabieg bardzo profesjonalnie, skutecznie rozwiała wszystkie wątpliwości. Czułam się dobrze zaopiekowana. 🙂

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
TLC-Clinic Klinika Laseroterapii - zarezerwuj wizytę

TLC-Clinic Klinika Laseroterapii

Inne

Romualda Traugutta 26, 07-410 Ostrołęka
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pani Magdalena to profesjonalistka, wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ale też bez zbędnego przedłużania. Oprócz samego zabiegu rozmowa z Panią to skarbnica wiedzy pielęgnacyjnej. Zdecydowanie polecam i mimo że zabieg nie należy do najprzyjemniejszych już nie mogę doczekać się kolejnego :)

Salony bez rezerwacji online

Szukasz odpowiedniego zakładu fryzjerskiego w Ostrołęce?

Podczas dokonywania właściwego wyboru należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Pierwszym z nich będzie lokalizacja. Drugim, opinie i komentarze byłych klientów. Dzięki temu można ograniczyć możliwość pomyłki w trakcie zamawiania pierwszej rezerwacji i oczekiwać efektów, które sprostają Twoim wymaganiom. Wymienione kryteria można spełnić wybierając jedną z propozycji, które są dostępne w bazie salonów na stronie Moment.pl. Znajdziesz tam informacje gdzie znajduje się zakład w odpowiedniej lokalizacji i o dobrej renomie.

Szeroki wachlarz dostępnych usług 

Dobrzy fryzjerzy w Ostrołęce otoczą Twoje włosy kompleksową opieką, niezależnie czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Ważny jest także dobór odpowiedniej stylizacji, która podkreśli atuty Twojej twarzy i sprawi, że będziesz się czuł komfortowo i pewnie w każdej sytuacji.

Do usług oferowanych w sektorze damskim należą, na przykład: baleyage, farbowanie, flamboyage, ombre, sombre, modelowanie, regeneracja, czy dekoloryzacja włosów, a to tylko niektóre z dostępnych opcji pielęgnacji. 

Mężczyźni mogą liczyć na kompleksowe doradztwo odnośnie doboru stylizacji włosów brody oraz fryzury. Podczas procesu strzyżenia fryzjer w Ostrołęce wykorzystuje profesjonalne narzędzia, a także przybory fryzjerskie. 

Wielu klientów chwali sobie możliwość dokonania rezerwacji przed ważnymi uroczystościami, na przykład ślubem znajomych czy spotkaniem biznesowym. 

Na co zwrócić uwagę wybierając zakład fryzjerski?

Przed dokonaniem wyboru zastanów się, jak blisko chciałbyś żeby znajdował się salon fryzjerski z Ostrołęki. Na portalu Moment.pl możesz sprawdzić dokładny adres. Dzięki temu zaplanujesz wizytę w punkcie, który będzie umiejscowiony w najbardziej dogodnym miejscu, na przykład blisko Twojej pracy, albo szkoły dziecka. Pomaga to w lepszej organizacji dnia. Oszczędzisz czas na dojazd.

Skorzystaj także z opinii, które w sekcji komentarzy pozostawili poprzedni klienci. Można się z nich dowiedzieć ciekawych informacji na temat jakości usług oraz wysokości cen. Goście zamieszczają także uwagi na temat usposobienia personelu. Sympatyczna atmosfera sprzyja dobrze wykonywanej pracy i przyjemnej atmosferze. 

Zarezerwuj wizytę online na Moment.pl

Możesz zająć miejsce w kalendarzu poszczególnych zakładów fryzjerskich za pomocą portalu Moment.pl. Autorzy serwisu udostępnili łatwy w obsłudze grafik, do którego można się wpisać.