Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Olkusz

Płatności online
Bezpieczny salon
Butterfly Effect - zarezerwuj wizytę

Butterfly Effect

Fryzjer

Sławkowska 13, 32-300 Olkusz
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Kolejna wizyta i znów jestem w 100% zadowolona 🤩 Manicure cudowny 🥰, a henna pudrowa perfekcyjna! Idealnie dobrany kolor, pełen profesjonalizm! Gorąco polecam i dziękuję!!!

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Indigo & Posh Lashes - zarezerwuj wizytę

Salon Indigo & Posh Lashes

Paznokcie

Rynek 5, 32-300 Olkusz
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pedicure idealny , stopy gładziutkie. Pani która robiła zabieg b.mila i zna się na rzeczy dbając o każdy detal zabiegu. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością tu wrócę. Poza tym był to jedyny salon w Olkuszu który zaoferował mi tak szybki termin na czym mi b.zależało.

Płatności online
Bezpieczny salon
Tropical Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

Tropical Beauty Clinic

Kosmetyczka

Krakowskie Przedmieście 7, 32-300 Olkusz
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Polecam, natychmiastowy efekt rozjaśnienia i wygładzenia skóry, pani Ola z dużą wiedzą, chętnie odpowiada na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji cery.

Płatności online
Bezpieczny salon
Aleja Urody  - zarezerwuj wizytę

Aleja Urody

Paznokcie

Sławkowska 5/5A, 32-300 Olkusz
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Witaj! Jeśli chcesz aby Twoje dłonie były zadbane, a paznokcie wręcz idealne to dobrze trafiłaś! Salon prowadzę od lipca 2019r, cały czas się rozwijam, nie stoję w miejscu. Wykonuje każdego rodzaju zdobienia, dojeżdżam idealnie pod skórki co pozawala Tobie cieszyć się jak najdłuższym efe

Salony bez rezerwacji online

Gdzie znaleźć fryzjera w Olkuszu

Przed zabraniem się za zarezerwowanie wizyty w jednym z zakładów fryzjerskich należy rozważyć wybór pod kilkoma kątami. Jeżeli cenisz sobie dobrą lokalizację, a także wysoką jakość usług, to możesz sobie pomóc spełnić te kryteria wybierając jeden z salonów dostępnych w bazie zakładów fryzjerskich na portalu Moment.pl. Strona oferuje możliwość wglądu w szczegółową ofertę, zapoznanie się z cenami, a także opiniami, które zostawiają byli klienci w poszczególnych miejscach. 

Skorzystaj z wielu usług

Zainteresowani z  sektora damskiej i męskiej klienteli mogą liczyć na to, że fryzjer w Olkuszu w swojej ofercie będzie posiadał propozycje wielopoziomowej pielęgnacji Twoich włosów. Zalicza się do tego także fachowe doradztwo, które oferują zakłady dostępne w bazie salonów na Moment.pl.

Kobiety mogą podkreślić swoje atuty i podnieść pewność siebie korzystając z ciekawego wachlarza możliwości, który obejmuje m.in.: strzyżenie damskie, koloryzację, dekoloryzację, farbowanie oraz regenerację włosów. Jest także możliwość skorzystania z rezerwacji wizyty przed specjalną okazją, na przykład ważną uroczystością rodzinną lub spotkaniem zawodowym.

Mężczyźni mogą liczyć nie tylko na podstawowe strzyżenie brody oraz włosów głowy, ale także na doradztwo odnośnie doboru środków pielęgnacyjnych, które pozwolą utrzymać efekty wizyty przez dłuższy czas.

Zamów wizytę online na Moment.pl

Portal Moment.pl pozwala na zarezerwowanie wizyty online i znalezienie adresu, gdzie znajdują się dobrzy fryzjerzy w Olkuszu. Skorzystaj z funkcji, które zostały umieszczone na stronie przez jej twórców. Dzięki sekcji komentarzy i opinii będziesz mógł zawęzić grono potencjalnych usługodawców. 

W wybranej sekcji swoje sugestie i wskazówki mogą umieszczać wyłącznie zweryfikowani użytkownicy. Osoby, które miały okazję skorzystać z usług przed Tobą często dzielą się osobistymi opiniami. Są to cenne rady pozwalające na wykluczenie zakładów fryzjerskich, które nie odpowiadają Twoim wymaganiom. Kryteria jakie powinny spełniać wybrane punkty obejmują jakość usług w stosunku do ceny, a także nastawienie personelu. Odpowiednia atmosfera pozwala na swobodną rozmowę, a co za tym idzie na dobranie wersji stylizacji, która najbardziej pasuje do Twoich wymagań.

Zwróć także uwagę na lokalizację. Salon fryzjerski z Olkusza, który posiada zakład blisko Twojego mieszkania lub miejsca pracy pozwala zaoszczędzić czas na dojazd.