Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Niepołomice

Studio Stylu i Urody S.C. - zarezerwuj wizytę

Studio Stylu i Urody S.C.

Fryzjer

3 MAJA 13, 32-005 NIEPOŁOMICE
4.98

Pani Gabrysia jest przemiłą osobą. Przed użyciem nożyczek przedstawiła mi plan działania, wysłuchała oczekiwań. Cięcie jest proste i zostało wykonane sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Myślę, że jeszcze wrócę ;-)

Płatności online
Gabinet Estetyki Ciała Orchidea - zarezerwuj wizytę

Gabinet Estetyki Ciała Orchidea

Fryzjer

Ludwika Solskiego 10, 32-005 Niepołomice
5.0
Płatności online
Sprzedaż bonów

Do wybrania tego miejsca zachęciła mnie koleżanka i nie zawiodłam się. świetny klimat, przyjemne wnętrza, miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Masaż relaksacyjny na bazie oleju to najprzyjemniejsze doświadczenie w moim życiu! Miejsce dla każdego kto potrzebuje się odstresować i zapomnieć o pracy.

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Gabinet Dietetyczny Anna Załubska - zarezerwuj wizytę

Gabinet Dietetyczny Anna Załubska

Inne

Janusza Korczaka 5, 32-005 Niepołomice
4.97
Płatności online
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%. Pani Ania uwzględnia wszystkie choroby, patrzy na pacjenta całościowo. Wspiera, ma na względzie moje predyspozycje i preferencje. Swoją wiedzą daje poczucie bezpieczeństwa i budzi zaufanie. Co najważniejsze - są efekty, jest smacznie i zdrowo.

Beau Visage Anna Brzuchacz - zarezerwuj wizytę

Beau Visage Anna Brzuchacz

Makijaż

Rynek 24/4, 32-005 Niepołomice
5.0

Makijaż okazjonalny | Stylizacja brwi | Makijaż permanentny | Stylizacja Paznokci Chciałabym podzielić się z Wami tym co sprawia, że czuje się szczęśliwa – wizaż, który jest moją pasją od wielu lat. Wydobycie i podkreślenie pięknej urody moich klientek, dzięki zastosowaniu specjalnych

Gabinet Kosmetyczny Sophie Estetica - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyczny Sophie Estetica

Depilacja

Na grobli 1a, 32-005 Niepołomice
0.0
Brak opinii

Młodzieńczy wygląd bez efektu maski? Świeża, promienna skóra każdego dnia? Gładkie i jędrne ciało pomimo upływającego czasu? Gabinet Kosmetyczny Sophie Estetica stoi na straży Waszego atrakcyjnego wyglądu i pozostaje zawsze do Waszej dyspozycji. Świadczymy kompleksowe zabiegi na twarz i cia

Salony bez rezerwacji online

Szukasz fryzjera w Niepołomicach?

Znalezienie dobrego zakładu usługowego może być trudne. Punkty, które cieszą się najlepszą opinią są zwykle oblegane przez tłumy klientów, a zdecydowanie się na mniej popularne obiekty, może być nieco zniechęcające- każdy chce uniknąć niepotrzebnego ryzyka. Swoje rozterki możesz rozwiązać korzystając z serwisu Moment.pl. Autorzy portalu oferują wybór z szerokiej bazy sprawdzonych salonów fryzjerskich. Po kliknięciu w poszczególne propozycje możesz się zapoznać ze szczegółową ofertą. Cenne informacje są także uzupełnione o wiadomości kontaktowe oraz dokładny adres. Dzięki temu dostosujesz wybór do swoich preferencji.

Ciekawym rozwiązaniem jest także umieszczenie specjalnej sekcji na komentarze. Możesz tam zapoznać się z opiniami klientów, którzy mieli okazję skorzystać z usług przed Tobą. Warto zwrócić uwagę na komentarze dotyczące jakości obsługi, a także stosunku ceny do prezentowanej oferty. Dzięki temu można znacząco zawęzić grupę salonów fryzjerskich, z której wybierzesz ten właściwy, gdzie pracują dobrzy fryzjerzy w Niepołomicach

Na jakie usługi można liczyć?

Niezależnie od tego czy jesteś kobietą, czy mężczyzną wybrane zakłady fryzjerskie otoczą Twoje włosy kompleksową opieką, a także zagwarantują dobranie odpowiedniej stylizacji.

Kobiety mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych obejmujących: koloryzację, farbowanie, modelowanie, czesanie, regenerację włosów , a także strzyżenie damski. Wszystkie usługi są przeprowadzane przez wykwalifikowanych profesjonalistów.

Fryzjer w Niepołomicach posiada także ofertę dla mężczyzn. Mogą liczyć na różne rodzaje strzyżenia, z uwzględnieniem kształtu owalu ich twarzy. Dostępna jest także oferta profilowania zarostu za pomocą profesjonalnych przyborów fryzjerskich.

Praktyczną usługą jest również możliwość zarezerwowania wizyty przed ważnymi uroczystościami, na przykład przed ślubem, weselem, czy ważnym spotkaniem biznesowym.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczeń personelu. Salon fryzjerski z Niepołomic będzie w stanie doradzić zastosowanie odpowiednich produktów kosmetycznych, dzięki którym przedłużysz efekt wizyty.

Zarezerwuj wizytę online na portalu Moment.pl

Możliwości strony internetowej Moment.pl dają możliwość wygodnego dokonania rezerwacji. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z kompleksowej oferty. Po wizycie zostaw komentarz. Przyda się następnym odwiedzającym podczas podejmowania odpowiedniego wyboru.