Modelowanie i czesanie włosów Warszawa Wola

salon Corker

Fryzjer

Rakowiecka 34, 02-532 Warszawa
5.0
283 opinie

Uwielbiam profesjonalizm Edwarda. Każda fryzura jest dobrze przemyślana pod kątem funkcjonalnym i estetycznym. Edward po krótkim wywiadzie wie co ma zrobić z moimi włosami, a ja po skończonym strzyżeniu wiem, że właśnie takiej fryzury oczekiwałam. Włosy pięknie wyglądają, nawet gdy mam tylko krótką chwilę na ich ułożenie.

Spiękniej

Fryzjer

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
254 opinie

Fryzura zrobiona przez Władka wyglądała pięknie, subtelnie:), tak samo make up Aldony. Całość wyglądała bardzo naturalnie a o taki efekt mi chodziło:) Polecam gorąco, oboje profesjonalni i bardzo sympatyczni. Czas spędzony na wizycie uważam za wspaniały relaks:). Gorąco polecam!

Filip Galas Freehair Team

Fryzjer

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa
5.0
766 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Iga dopasowala fryzurę do moich potrzeb, zadawała dużo pytań o moje oczekiwania, doradzila jeśli czegoś nie byłam pewna. Dodała też coś od siebie, nie była to kolejna nudna stylizacja :-) Oprócz tego Iga jest super miła i otwartą dziewczyną, dobrze nam się rozmawialo :-)

hAIR

Fryzjer

Szczęśliwicka 54, 02-353 Warszawa
5.0
270 opinii

Czwarty raz byłam klientką tej Firmy i jestem coraz bardziej zadowolona , zwłaszcza z pracy Pani Ani. Dziękuję bardzo Pani Aniu i życzę powodzenia w każdej dziedzinie życia.Bardzo bym chciała, żeby była Pani już zawsze moją Fryjerką. Łączę pozdrowienia i ukłony dla Pani Karoliny - Właścicielki Zakładu

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Fryzjer

Sienna 93 lok 2, 00-815 Warszawa
5.0
115 opinii

Wizyty u fryzjera zwykle są dla mnie stresujące i rzadko bywam zadowolona z ich efektu. Tym razem było inaczej. Pan Mateusz zna się na swoim fachu. Jest mistrzem nożyczek. Dodatkowo daje przydatne wskazówki jak szybko układać włosy na codzień. O miłej atmosferze nawet nie wspominam.