Modelowanie i czesanie włosów Warszawa Ursynów

Galeria Urody Wilanów

Fryzjer

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa
4.9
3006 opinii

Za styling kolagenowy i strzyżenie dziękuję Zosi :-). Jestem bardzo zadowolona z efektu. Utalentowani, kreatywni styliści fryzur, profesjonalna obsługa Klienta, produkty najwyższej jakości a do tego sympatyczna atmosfera w salonie. Polecam serdecznie!

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Fryzjer

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
2223 opinie

Pani Aneta: jak zwykle bezbłędnie i z perfekcją. Pan Vitalij: Przemiły, fachowy, przed koloryzacją wyjaśnił wszystko co będzie się działo, nie wymusza rozmowy z klientem co akurat tu było miłym "zjawiskiem". Uzyskany efekt na włosach w 100% spełnił moje oczekiwania.

Magia Blondu Danuta Cyboroń

Fryzjer

Aleksandra Gieysztora 4, 02-999 Warszawa
4.9
89 opinii

Efekt koncowy po dwukrotnej wizycie u Pani Danusi rewelacyjny! Dodam, iz mam bardzo ciemne wlosy, ktore przeszly wczesniej jedno rozjasnianie. Efekt byl mizerny, wlosy w slabej kondycji. Pani Danusia uratowala mi je. Dziekuje i polecam😊

Salon Faces

Fryzjer

Oś Królewska 18B/U6, 02-972 Warszawa
5.0
66 opinii

Wizyta spełniła moje oczekiwania w 100%. Makijaż perfekcyjny i trwały, idealny na wielkie wyjście i wieczór. Polecam i z pewnością będę wracać! Profesjonalizm w każdym calu :)

Salon Urody Na Uboczu

Fryzjer

Na Uboczu 14, 02-791 Warszawa
5.0
21 opinii

Pani Martyna jest najbardziej kompetentną maniciurzystką jaką miałam zaszczyt spotkać: profesjonalizm, dokładność i wysoka kultura osobista Pani Martyny sprawia, że ja już nie szukam nigdzie indziej :-)