Modelowanie i czesanie włosów Warszawa Mokotów

salon Corker

Fryzjer

Rakowiecka 34, 02-532 Warszawa
5.0
302 opinie

Uwielbiam profesjonalizm Edwarda. Każda fryzura jest dobrze przemyślana pod kątem funkcjonalnym i estetycznym. Edward po krótkim wywiadzie wie co ma zrobić z moimi włosami, a ja po skończonym strzyżeniu wiem, że właśnie takiej fryzury oczekiwałam. Włosy pięknie wyglądają, nawet gdy mam tylko krótką chwilę na ich ułożenie.

Naturalnie To Tu Sadyba

Fryzjer

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.9
408 opinii

Wcześniej ścinałam włosy u Pani Moniki i smutno mi było jak dowiedziałam się, że jej nie ma, gdyż byłam zawsze bardzo zadowolona. Wybrałam więc Panią Ksenię i znowu się nie zawiodłam. Pani profesjonalna i uprzejma. Salon na wysokim poziomie z fantastyczną ekipą. Serdecznie polecam!!!

So Chic Beauty Bar

Fryzjer

Garażowa 5, lokal U3, 02-651 Warszawa
5.0
102 opinie

Pełny Profesjonalizm i Cudowna Atmosfera <3 Będą polecała Wszystkim Kobietkom, które chcą skorzystać z Usług Fryzjerskich, czy Kosmetycznych , a także zrelaksować się po całym tygodniu pracy , czy zrobić coś dla siebie w tygodniu ! :) Do Zobaczenia, Dziękuję <3 !

Salon mediSpa

Fryzjer

Cypryjska 4 lok. U1, 02-761 Warszawa
4.9
563 opinie

Jak zawsze wspaniale! Pani Magda to chyba czarodziejka, zawsze mnie bardzo pozytywnie zaskakuje wyczarowujac z moich "5 włosów" burzę ,a Pani Ewa, niezwykle sympatyczna, profesjonalna, wspaniała. Dziękuję i wrócę z największą przyjemnością.

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Fryzjer

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
151 opinii

Polecam Panią Lillę. Po długich poszukiwaniach znalazłam Fryzjera, do którego wracam. Pani Lilla zawsze wysłucha moich oczekiwań, doradzi, strzyże tak jak ustaliłyśmy. Do tego bardzo rozsądne ceny i przyjemna atmosfera. Gorąco polecam

SPA & Beauty Clinique L'échappée Belle

Fryzjer

Limanowskiego 11 S, 02-943 Warszawa
5.0
79 opinii

Profesjonalna i bardzo miła obsługa.Duzo się dowiedziałam na temat wykonywanych zabiegów i miałam pokazane nowe zabiegi, z których skorzystałam i bede korzystać dalej . Taka obsługa była zawsze na wszystkich moich wizytach w klinice 😊

MokoStyle Studio Włosów i Paznokci

Fryzjer

Marina Mokotów, Przejazd 4 , 02-654 Warszawa
4.9
165 opinii

Pani Beata - klasa i jeszcze raz klasa !!! To co potrafi zrobić z włosami to szczyt profesjonalizmu :)nie ma nic lepszego niż fakt, że po wyjściu z salonu człowiek sam sobie bardziej się podoba !!! Warto z pełnym zaufaniem powierzyć włosy osobie,która doskonale wie czego im potrzeba +w zestawie uśmiech i pozytywna energia.Dziękuję i polecam!!!!!