Przejdź do głównej zawartości

Modelowanie i czesanie włosów Warszawa Mokotów

Naturalnie To Tu  - zarezerwuj wizytę

Naturalnie To Tu

Fryzjer

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.93
Bezpieczny salon

Pani Tatiana zawsze najlepsza! Moje włosy są długie i wymagaja duzo pracy zeby cokolwiek z nich zrobic, a po wizycie u Pani Tatiany zawsze wychodze zachwycona. Wreszcie znalazlam swojego fryzjera ;)

Salon Gagarina 2 - zarezerwuj wizytę

Salon Gagarina 2

Fryzjer

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Wiola, pomimo tego, że nie czuła się dobrze, przyjęła mnie i uczesała z właściwym sobie profesjonalizmem. Dziękuję bardzo Pani Wiolu 🙂 i życzę zdrowia 🙂. Dla Pani Wioli i pracowników salonu życzenia dobrego pod każdym względem Nowego 2019 Roku 🧡🥂🍾

Fryzma & Kosma - zarezerwuj wizytę

Fryzma & Kosma

Fryzjer

Bruna 34, 02-523 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Spośród wszystkich jak dotąd odwiedzonych przeze mnie salonów, Pani Ania była najsympatyczniejszą fryzjerką jaką spotkałem. Poradziła sobie z moimi włosami bardzo szybko a końcowy efekt pracy był na tyle zadowalający że na pewno jeszcze do Pani wrócę (oby tylko było chłodniej na dworze) :))) Pełen profesjonalizm ! Polecam.

Hair Styling Team Galeria Sadyba - zarezerwuj wizytę

Hair Styling Team Galeria Sadyba

Fryzjer

Konstancińska 2, 02-942 Warszawa
4.94
Bezpieczny salon

Jedna jak i druga wizyta rewelacja, córka zadowolona na fotelu siedziała spokojnie, u mnie po zabiegu i cięciu włosy wyglądają rewelacyjnie. Polecam salon i Panią Swietłanę :)

Mojsak Hair - zarezerwuj wizytę

Mojsak Hair

Fryzjer

Odolańska 12 lok 1 , 02-560 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Świetny salon, bardzo kameralny, cudowna atmosfera, pani Monika przemiła, fryzura zrobiona dokładnie tak jak sobie wyobrażałam, delikatnie, lekko, nie przesadzone, jestem wyjątkowo zadowolona z wizyty w salonie, na pewno tam wrócę, mimo dość wysokiej ceny za usługi, bo warto :)

Studio Piękna Eko MOKOTÓW - zarezerwuj wizytę

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Fryzjer

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon

Świetna atmosfera, profesjonalne podejście oraz otwartość na propozycje ze strony klienta. Dodatkowo P. Lillia pamięta sposób strzyżenia z poprzedniej wizyty oraz stara się kompetentnie doradzić w w każdym przypadku. 5+