Modelowanie i czesanie włosów Warszawa

3592 wyniki

Spiękniej

Fryzjer

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
209 opinii

Fryzura zrobiona przez Władka wyglądała pięknie, subtelnie:), tak samo make up Aldony. Całość wyglądała bardzo naturalnie a o taki efekt mi chodziło:) Polecam gorąco, oboje profesjonalni i bardzo sympatyczni. Czas spędzony na wizycie uważam za wspaniały relaks:). Gorąco polecam!

Fifty Fifty Concept

Fryzjer

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1104 opinie

Doskonałe, profesjonalne strzyżenie, słuchanie klienta, odpowiedni dobór fryzury do gatunku włosów, dokładność. Rafał to mega fryzjer i ciekawa osobowość. Podkreślam również świetną, pogodną obsługę w recepcji, mycie włosów z masażem przez praktykanta - totalny odstres. Cała ekipa na wielki plus! Tak trzymać!!!

Galeria Urody Wilanów

Fryzjer

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2603 opinie

Pierwsza wizyta w salonie i zdecydowanie nie ostatnia. Polecam dla urody i na poprawę nastroju. Pani Asia oprócz, bez dwóch zdań, fachowego strzyżenia ujęła mnie świetnym wyczuciem potrzeb klienta. Pani Natalia elastycznie dostosowała się do moich sugestii, podsuwając swoje profesjonalne rozwiązania.

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
339 opinii

Salon pełen pozytywnych ludzi :) Fryzjer Franek dokładnie wypytał o wymagania i szczegóły nowej fryzury. Realizacja spełniła oczekiwania. Zdecydowanie polecam :)