Modelowanie i czesanie włosów Rzeszów

409 wyników

SKYbeauty

Fryzjer

Warszawska 18, 35-205 Rzeszów
4.9
369 opinii

Pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia :) Pani Natalia nie tylko wykonała świetne strzyżenie moich długich i zniszczonych włosów. Sprawiła, że poczułam się jak w salonie SPA. Każda czynność mycie, czesanie, strzyżenie i suszenie było profesjonalne. Widać było kunszt i pasje. Pozdrawiam serdecznie :) Zadowolona Klientka

Akademia Wierzbicki & Schmidt by A.Kościelna

Fryzjer

Jana Matejki 12, 35-064 Rzeszów
4.9
290 opinii

Była to moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta, jestem bardzo zadowolona z nowej fryzury. Pan Michał to świetny fryzjer, widać, że doskonale wie co robi nożyczkami, ma dużą wiedzę i potrafi doradzić w doborze fryzury i pielęgnacji włosów. Polecam :)

Awangarda

Fryzjer

Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów
5.0
505 opinii

Wielkie podziękowania dla Pano Justyny!! W końcu natrafiłam na fryzjera, który potrafi sprostać moim oczekiwaniom. Strzyżenie jsk i modelowanie PERFEKCJA w każdym celu. Jeszcze raz bardzo dziekuje!! Wrócę niejedno krotnie. P.S. sesja slubna dzięki Pani Justynie wyszla bajecznie :-)

Salony z podobnych kategorii

Salon kosmetyczny Masha

Fryzjer

Targowa 3/103 , 35-064 Rzeszów
5.0
104 opinie

Rzęski super, w końcu ktoś spełnił moje oczekiwania. Pani wysłuchała, co dokładnie chce i właśnie tak zrobiła, kontakt z klientem również bardzo dobry. Świetna cena w porównaniu do usługi, serdecznie polecam!

Keratin Therapy

Fryzjer

-, 35-309 Rzeszów
0.0
Brak opinii

Dlaczego Keratin Therapy - Keratynowe Prostowanie Włosów Rzeszów? 🖤 ✔️ znajdziesz nas w świetnej lokalizacji z miejscem postojowym 🏙 ✔️ posiadamy gamę produktów, którą dobieramy w zależności od rodzaju włosów i Twoich oczekiwań ✔️ gwarantujemy długotrwałe efekty 💧 ✔️ mamy doskonałą jak

Salony z tej samej miejscowości