Modelowanie Warszawa Wola

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Fryzjer

Sienna 93 lok 2, 00-815 Warszawa
5.0
136 opinii

Z pewnoscią jeden z najlepszych salonów fryzjerskich w Warszawie! Przystanek Cięcie to miejsce, gdzie spotkasz ludzi z pasją. Pomogą dobrać odpowiednią fryzurę uwzględniając Twoje potrzeby, zadbają o świetne samopoczucie podczas całej wizyty oraz chętnie udziela cennych wskazowek. Polecam zdecydowanie :)

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Fryzjer

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
66 opinii

Rewelacja! Obsługa przesympatyczna, szczególnie Pani Dominika, która tłumaczyła mi wszystko dokładnie i cierpliwie. Dzieki niej z salonu wyszłam zrelaksowana i uśmiechnięta. :-) Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, dokładnie i szybko. Jestem tak zadowolona, że na pewno nie raz tu zawitam. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!:-)

ION HAIR DESIGN

ION HAIR DESIGN

Fryzjer

Przyokopowa, 33, 01-208 Warszawa
5.0
49 opinii

Salon iON Hair Design został stworzony przez grupę przyjaciół specjalizujących się w kreatywnym fryzjerstwie. Firma działa od 2010 r., a wyjątkowe umiejętności stylistów sprawiają, że nieustannie poszerza się grono jej stałych klientów. Kreowane przez nich fryzury można często zobaczyć w te

Atelier de beaute

Atelier de beaute

Fryzjer

Chłodna 2/18, 00-891 warszawa
5.0
13 opinii

Przyszłam z lekką obawą ponieważ przerobiłam już wiele stylistek i nie byłam zadowolona. Nie żałuję, że zaufałam Pani Kasi! Paznokcie zawsze pomalowane pod same skórki i pięknie dopieszczone. Trwałość bez zarzutów, trzymają się super bez żadnych odprysków. Szczerze polecam bo naprawdę warto!

Fabryka Urody

Fabryka Urody

Fryzjer

Monte Cassino 13, 01-121 Warszawa
5.0
1 opinia

Studio fyzjersko-kosmetyczne Image powstało z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientek oraz klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, profesjonalny personel, najwyższej jakości kosmetyki, komfort i ... przystępna cena

Nail House

Nail House

Fryzjer

Sienna 83 lok. 86, 00-815 Warszawa
4.7
185 opinii

Dziękuje za uratowanie moich zniszczonych paznokci . Jesteście najlepszym salonem w Warszawie . Przywitanie pyszna kawa i ciasteczkiem , miła Pani recepcjonistka . Bardzo czystko , wszystko sterylnie. Mogę z pełną świadomością polecić ten salon , napewno będę polecać i wracać do Państwa .