Modelowanie Warszawa Ochota

731 wyników

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
517 opinii

Bardzo polecam! Pani Ewa kosmetyczka jest świetną profesjonalistką!Jestem szalenie zadowolona z zbiegu kosmetycznego.Pani Ewa doradziła mi też kosmetyki do stosowania w domu,bym mogła dalej cieszyć się dobrym wyglądem osoby 50+ :-).

HAIRMATE.Mokotów

Fryzjer

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
4.9
1191 opinii

Najlepsza fryzjerka na świecie! Idąc do Asi, wiem, że mogę usiąść na fotelu, powiedzieć "rób co chcesz" i wyjdę z przepięknym kolorem i super strzyżeniem, dobranym do mojego typu urody. Asia jest nie tylko profesjonalną fryzjerką, ale przede wszystkim otwartą, ciepłą i zawsze uśmiechniętą osobą. Polecam z całego serca! :))

Filip Galas Freehair Team

Fryzjer

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa
5.0
735 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Iga dopasowala fryzurę do moich potrzeb, zadawała dużo pytań o moje oczekiwania, doradzila jeśli czegoś nie byłam pewna. Dodała też coś od siebie, nie była to kolejna nudna stylizacja :-) Oprócz tego Iga jest super miła i otwartą dziewczyną, dobrze nam się rozmawialo :-)

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Fryzjer

Sienna 93 lok 2, 00-815 Warszawa
5.0
105 opinii

Bardzo lubię tam wracać, miła atmosfera, profesjonaliści którzy nie pozwolą żebyś zrobiła sobie katastrofę na głowie, doradzają pod każdym względem a efekt końcowy powala za każdym razem. Zdecydowanie polecam.