Przejdź do głównej zawartości

Modelowanie Warszawa Mokotów

HAIRMATE.Mokotów - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE.Mokotów

Fryzjer

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
Sprzedaż bonów

Asia zrobiła wywiad, aby zrozumieć moje oczekiwania. Zaproponowała 2 rozwiązania i strasznie się cieszę, że jej zaufałam. Kolor jest świetny, włosy delikatne. Cierpliwie i z uśmiechem na ustach wytłumaczyła zasady pielęgnacji. Do tego jest mega miła i kontaktową osobą. Asia jak to czytasz to pełna profeska we wszystkim. Dzięki i do zobaczenia :)

Salon Gagarina 2 - zarezerwuj wizytę

Salon Gagarina 2

Fryzjer

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Wiola, pomimo tego, że nie czuła się dobrze, przyjęła mnie i uczesała z właściwym sobie profesjonalizmem. Dziękuję bardzo Pani Wiolu 🙂 i życzę zdrowia 🙂. Dla Pani Wioli i pracowników salonu życzenia dobrego pod każdym względem Nowego 2019 Roku 🧡🥂🍾

Mojsak Hair - zarezerwuj wizytę

Mojsak Hair

Fryzjer

Odolańska 12 lok 1 , 02-560 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Świetny salon, bardzo kameralny, cudowna atmosfera, pani Monika przemiła, fryzura zrobiona dokładnie tak jak sobie wyobrażałam, delikatnie, lekko, nie przesadzone, jestem wyjątkowo zadowolona z wizyty w salonie, na pewno tam wrócę, mimo dość wysokiej ceny za usługi, bo warto :)

Hair Styling Team Sadyba Mokpol  - zarezerwuj wizytę

Hair Styling Team Sadyba Mokpol

Fryzjer

Konstancińska 2, 02-942 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon

Pani Marzena zrobiła mi loki na wesele z moich w ogóle nieukładających się włosów. Mimo naszych czarnych scenariuszy, że wytrzymają maksymalnie do północy, trzymały się jeszcze przez prawie 2 dni! Bardzo dziękuję! Na pewno jeszcze kiedyś wrócę :)

Studio Piękna Eko MOKOTÓW - zarezerwuj wizytę

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Fryzjer

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon

Serdecznie polecam Panią Lili, jest bardzo miła, słucha i profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Jestem mega zadowolona efektem finalnym i czekam na kolejną wizytę.