Modelowanie Warszawa Centrum

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
636 opinii

Bardzo polecam! Pani Ewa kosmetyczka jest świetną profesjonalistką!Jestem szalenie zadowolona z zbiegu kosmetycznego.Pani Ewa doradziła mi też kosmetyki do stosowania w domu,bym mogła dalej cieszyć się dobrym wyglądem osoby 50+ :-).

Milek Design - Hoża 40

Milek Design - Hoża 40

Fryzjer

Hoża 40, 00-516 Warszawa
4.9
3858 opinii

Pani Ewelina uczesała mnie na wesele członka rodziny. Mój mąż w drodze na ślub, powiedział mi, że nie może się doczekać, aby się mną pochwalić. Jesteśmy małżeństwem od 15 lat, ale wcześniej takiego komplementu nie słyszałam. Jesli wygram w lotto, będę przychodziła do Pani Eweliny codziennie!

Filip Galas Freehair Team

Filip Galas Freehair Team

Fryzjer

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa
5.0
800 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Iga dopasowala fryzurę do moich potrzeb, zadawała dużo pytań o moje oczekiwania, doradzila jeśli czegoś nie byłam pewna. Dodała też coś od siebie, nie była to kolejna nudna stylizacja :-) Oprócz tego Iga jest super miła i otwartą dziewczyną, dobrze nam się rozmawialo :-)

The Girls Beauty Bar

The Girls Beauty Bar

Fryzjer

Piękna 18, 00-549 Warszawa
4.9
288 opinii

Laminowanie rzęs robiłam drugi raz. Jestem bardzo zadowolona. W moim przypadku (mam proste rzęsy i na codzień nie tuszuje rzęs) efekt utrzymuje się przez dwa miesiący. Dziękuje i polecam!