Modelowanie Warszawa Białołęka

STUDIO  REA TETIS

STUDIO REA TETIS

Fryzjer

Krokwi 36/8, 03-114 Warszawa
5.0
1021 opinii

Bardzo cieszę się że mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu. Ottrxymalam wiele cennych informacji NT pielęgnacji włosów produktami firmy Kerastase. Super że Pani Danusia organizuje takie sesje dla swoich klientek. Czuję się się przez to zaopiekowana i wiem że jestem w dobrych rekach. Dziękuję!

Hair Styling Team Galeria Północna

Hair Styling Team Galeria Północna

Fryzjer

Światowida 17, 03-144 Warszawa
4.9
228 opinii

Salon odwiedziłam po raz pierwszy. Zależało mi na znacznym skróceniu bardzo długich włosów - duża zmiana. Pani Magda świetnie mi doradziła, pod jej wpływem zmieniłam nieco decyzję o długości, z czego jestem bardzo zadowolona. Atmosfera sympatyczna, niewymuszona, a Pani Magda pozytywna i profesjonalna. Na pewno wrócę :)

STUDIO FRYZUR BEAUTIFUL HAIR

STUDIO FRYZUR BEAUTIFUL HAIR

Fryzjer

Myśliborska 93 lokal 9, 03-185 Warszawa
5.0
2 opinie

Proszę powiedz nam, co Ci w duszy gra i jak chciałabyś dziś wyglądać. Romantycznie, dziewczęco i na luzie? A może elegancko i szykownie? Marzysz o kwiatach we włosach, czy o oryginalnej asymetrii? Wolisz burzę puszystych loków, czy włosy wyprostowane jakby spod żelazka? Spójrz na naszą pale

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Studio Urody Beauty Room

Studio Urody Beauty Room

Kosmetyczka

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
5.0
331 opinii

Cena nieadekwatna do jakości usługi. Rzęsy maksymalnie podkrecone(skręt D) gdzie wyraźnie prosiłam o C lub B. Mała objętość(2-3D), dwie prośby pod koniec zabiegu o dokładne wyklejenie kącików zewnętrznych. Czas wykonania-3,5h. Śmiech na sali, nie polecam.

beautylook salon kosmetyczny

beautylook salon kosmetyczny

Paznokcie

Strumykowa 23 lok U3, 03-138 Warszawa
4.9
170 opinii

Manicure wykonany bardzo starannie. Pani Diana pomogła mi dobrać 3 kolory lakierów, zaproponowała piękny wrzosowy kolor w którym się zakochałam + wykonała piękne zdobienie na paznokciach. Polecam!