Przejdź do głównej zawartości

Keratynowe prostowanie włosów Warszawa

ZdroweLoki  - zarezerwuj wizytę

ZdroweLoki

Fryzjer

Kabacki Dukt 8 lok. nr 7, Wejscie od Al KEN naprzeciwko Tesco , 02-798 Warszawa
4.96
Sprzedaż produktów

Dostałam bardzo dokładne wyjaśnienie co i jak i dlaczego, z czym, w jakiej kolejności. A do tego cudny masaż głowy, spokojna atmosfera, pachnąca kuracja z fajnym efektem, garść kosmetyków, ale też rady co wybierać w Rossmanie. Polecam. Oprócz pielęgnacji dostsje się know how.

Salon IVANNA - zarezerwuj wizytę

Salon IVANNA

Fryzjer

Ratuszowa 11 lok. 38, 03-450 Warszawa
Bezpieczny salon

Jak po każdej wizycie jestem mega zadowolona z końcowego efektu. Kolor zajefajny a strzyżenie jeszcze lepsze. Jest lepiej niż oczekiwałam, pełen profesjonalizm a obsługa bardzo miła ale i tak Ivanna , najlepsza fryzjerka u jakiej byłam. Jeszcze raz dziękuje za ładny kolor i super strzyżenie :)

Hair By K.Świderska - zarezerwuj wizytę

Hair By K.Świderska

Fryzjer

Chmielna 73b lok.29, 00-801 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Po raz kolejny zajmowała się mną Sylwia i po raz kolejny sprostała naprawdę trudnej koloryzacji. Znowu po wizycie wyszłam bardzo zadowolona:) Sylwia jest super sympatyczną i przede wszystkim świetną w swoim fachu specjalistką :)

Hair Styling Team Atelier - Odkryta - zarezerwuj wizytę

Hair Styling Team Atelier - Odkryta

Fryzjer

Odkryta 4, 03-140 Warszawa
4.93
Bezpieczny salon

Pani Iza ma talent do koloryzacji. Wielowymiarowy blond sprawia wrażenie naturalnego i o to właśnie chodzi. To zapewne kwestia talentu, przyprawionego doświadczeniem z renomowanego salonu i otwartości na nowe trendy. Na wizytę trzeba umówić się z wyprzedzeniem, ale zdecydowanie warto. Polecam.

Naturalnie To Tu  - zarezerwuj wizytę

Naturalnie To Tu

Fryzjer

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.93
Bezpieczny salon

Pani Tatiana zawsze najlepsza! Moje włosy są długie i wymagaja duzo pracy zeby cokolwiek z nich zrobic, a po wizycie u Pani Tatiany zawsze wychodze zachwycona. Wreszcie znalazlam swojego fryzjera ;)

Salon Fryzjerski "BARWY" - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski "BARWY"

Fryzjer

Metro Rondo Daszyńskiego ul. Hrubieszowska 2, 01-208 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pleasures were endless ... starting from a cup of delicious coffee through very nice and professional service, to a wonderful pleasant effect of the treatments! I recommend this salon to anyone who wants to come out happy, relaxed and smiling. Thank you.