Modelowanie i czesanie włosów Katowice Centrum

LAWENDA Salon Piękności

Fryzjer

Sikorskiego 18, 40-282 Katowice
5.0
257 opinii

PANI Sabina została mi zarekomendowana i było warto zaryzykować. Fantastyczne chwile spędzone z pełną radości dziewczyną, która ma złote ręce. Maksymalne zadowolenie, pełen profesonalizm. Strzyżenie, modelowanie i pielęgnacja - serdecznie polecam.

Clarins Andrzeja25

Fryzjer

Andrzeja 25/1, 40-061 Katowice
4.9
255 opinii

Nic dziwnego , ze ten salon istnieje od ponad 20 lat !! Tu wszystko jest perfekcyjne, dograne w szczegółach ... jakość usług najwyższa a personel fachowy . No i w końcu salon, który wyróżnia się kolorystyką - ciepła czerwień dodaje energii, zupełnie jest inaczej niż w tych modnych industrialnych salonach na tzw jedno kopyto ;)) polecam szczerze !!

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

SO SKIN Studio Kosmetyczne

Kosmetyczka

Dąbrówki 3 (przy ul. Gliwickiej), 40-081 Katowice
5.0
53 opinie

Przyszłam na zabieg pełna obaw - bałam się bólu oraz zbyt wyrazistego makijażu. Bolało tylko trochę, Pani Agnieszka przerywała czasami na chwilę bym mogła odpocząć i wziąć oddech. Jestem bardzo zadowolona z kształtu moich nowych brwi, poprosiłam o ombre, wiec nie są zbyt wyraziste, a na korektę przyjdę już bez obaw! Bardzo dobra cena! Polecam!

Beauty Design by Natalia Halbina

Inne

Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
5.0
49 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu. Bardzo przyjemny czas spędzony w pięknym gabinecie. Serdecznie polecam Panią Sylwię, jako miłą i profesjonalną osobę, na pewno wrócę 😘😘