Modelowanie i czesanie włosów Gdańsk

396 wyników

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Fryzjer

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
947 opinii

Moja druga wizyta u Pani Agnieszki, i drugi raz wychodzę bardzo zadowolona. Mam trudne włosy - cienkie i wysokoporowate, a chce je zapuscic chociaż trochę. To jest fryzjerka, która słucha klienta. efekt końcowy dokładnie taki, jak chciałam. Wiem, że wrócę na kolejne podcięcie. Fajnie jest odzyskać zaufanie do fryzjerów :)

Salon Urody AS Professional Beauty

Fryzjer

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
891 opinii

Sam zabieg w porządku, włosy wyglądają na zdrowsze, są gladkie, miększe i zdecydowanie mniej się plączą. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z cięcia. Irena bardzo zaangażowana i dokładna. Super! Na pewno wrócę po to samo ;)

Studio Fryzjerskie Agnes

Fryzjer

Bolesława Krzywoustego 24B, 80-360 Gdańsk
5.0
68 opinii

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i efektów. Byłam zapisana na konkretną pielęgnację, ale po przyjrzeniu się moim włosom Pan Szymon dopasował bardziej odpowiedni zabieg. Odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania dotyczące koloryzacji czy pielęgnacji.

Struktura Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

Stara Stocznia 6/10, 80-862 Gdańsk
4.9
41 opinii

Polecam usługi w tym bardzo miłym miejscu. Pani Dominika ma świetne podejście do klienta i duży talent fryzjerski. Przeszłam totalną metamorfozę, a to jeszcze nie koniec przygody z tą pracownią fryzjerską.