Modelowanie i czesanie włosów Bielsko-Biała

426 wyników

TRENDY HAIR FASHION ul.Boh.Warszawy 26

Fryzjer

Bohaterów Warszawy 26, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
1375 opinii

Lubię chodzić do Trendy. Korzystam z ich usług od kilkunastu lat. Najpierw chodziłam na Barlickiego,a teraz na Boh.Wwy. Kasia o jak dla mnie to najlepsza w Bielsku fryzjerka. Fantastycznie strzyże i modeluje. Zawsze ale to zawsze jestem zadowolona. Przy tym jest przemiłą osóbką i zawsze usmiechnięta. Polecam z całym sercem.

Studio Fryzjerskie KAPPER

Fryzjer

Pocztowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
1833 opinie

Pani Alina jest bardzo profesjonalną oraz przemiłą fryzjerką. Słucha oczekiwań oraz potrafi dużo podpowiedzieć, tak aby efekt był idealny:) Spędziłyśmy dużo czasu nad włosami, ale to jedna z najlepszych fryzur jakie miałam.. a cena do jakości jest naprawdę w punkt, co mnie mile zaskoczyło. Polecam serdecznie

Hair and Beauty ETHERIA

Fryzjer

Orkana, 6, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
217 opinii

Studio Etheria polecam z całą odpowiedzialnością ! Rzęsy zagęszczone z rąk Karoliny perfekcyjnie - efekt tak naturalny, ze koleżanki pytają jakiego tuszu używam :-) Renata i Basia bardzo szybko doprowadziły kolor moich włôw do oczekiwanego efektu a zabiegi wzmacniające i pielęgnacyjne polecone pomagają w wzroście włosa i jego nawilżeniu.

HairManya

Fryzjer

11 Listopada 86, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
641 opinii

stylkistka do której byłam umowiona z uwagi na to że P. Ania do której chodzę zawsze była zajęta, nie mogła mnie uczesać, salon jednak stanął na wysokości zadania i koniec końców trafilam do P.Ani czyli tak jak wstępnie chciałam:) fryzura wytrtwała całe wesele :D Dziękuję. P.S. Hairmanya to najlepszy salon fryzjerski w BB. Dobranoc;)

ATELIER FRYZJERSKIE LE SALON

Fryzjer

Cechowa 16, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
225 opinii

Nasze Atelier jest partnerskim salonem renomowanej francuskiej firmy LA BIOSTHETIQUE, która znana jest z innowacyjności, badań naukowych, a także zaangażowania dla kobiet oraz mężczyzn wymagających pielęgnacji skóry i włosów na najwyższym poziomie. Zespół stylistów z wieloletnim d