Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Mińsk Mazowiecki

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Angel Beauty & Nails - zarezerwuj wizytę

Angel Beauty & Nails

Kosmetyczka

Warszawska 212, 05-300 Mińsk Mazowiecki
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Dziękuję Pani Michalino za miłe spędzone 2h, paznokcie są cudowne, a także regulacja i henna na brwiach. Salon jest estetyczny i bardzo przyjemny. Polecam z calego serca. Z podziekowaniem i do nastepnego razu.

Bezpieczny salon
PREVENTUM Centrum Podologii i Diagnostyki Stóp - zarezerwuj wizytę

PREVENTUM Centrum Podologii i Diagnostyki Stóp

Inne

1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa 5/17, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Bezpieczny salon

Polecam. Pełen profesjonalizm. Pani bardzo konkretna przy tym sympatyczna. Życzyłabym sobie aby w każdym gabinecie tak byli przyjmowani i traktowani pacjenci. Super :)

Salony bez rezerwacji online

Jak znaleźć dobry salon fryzjerski w Mińsku Mazowieckim?

Dobrzy fryzjerzy w Mińsku Mazowieckim powinni się cechować elastycznym cennikiem, profesjonalnym personelem, a także łatwym dojazdem. Dodatkowym atutem będzie ciekawy wystrój wnętrza oraz sympatyczna atmosfera w środku. Jak sprawdzić, czy dane miejsce spełnia wymienione kryteria?

Odwiedź portal Moment.pl, gdzie znajdziesz wyselekcjonowaną bazę salonów fryzjerskich z Twojej okolicy. Autorzy serwisu do każdej oferty usługodawcy dodali sekcję komentarzy. Użytkownicy, którzy mieli okazję skorzystać z oferty zakładu mogą zostawić swoją opinię. To bardzo często cenne wskazówki, dzięki którym można ocenić, czy personel w salonie jest sympatyczny, czy zakład fryzjerski posiada ofertę dostosowaną do potrzeb klienta, a nawet można zobaczyć uwagi odnośnie aranżacji wnętrza.

Zapoznaj się także z informacjami odnośnie lokalizacji. Dobry dojazd może powodować, że nie będziesz zmuszony do rezerwowania większej ilości czasu na dotarcie do wybranego punktu. Znacząco usprawnia to realizowanie planu dnia.

Z jakich usług można skorzystać?

Decydując się na którąś z opcji możesz skorzystać z szerokiego wachlarza usług. Znajdziesz w nim podstawowe zabiegi, a także pozycje, które spełnią oczekiwania nieco bardziej wymagających osób.

Kobiety mogą skorzystać z następujących opcji: strzyżenie damskie, dekoloryzacja, farbowanie, koloryzacja, regeneracja oraz trwała ondulacja włosów. Oprócz tego warto zapytać personel zakładu o wskazówki dotyczące dalszej pielęgnacji, która będzie przeprowadzana w domu za pomocą odpowiednich kosmetyków.

Mężczyźni mogą liczyć na profilowanie zarostu- odpowiednio do kształtu owalu twarzy, a także na dobranie rodzaju fryzury.

Rozwiązaniem, które jest szczególnie cenione wśród klientów jest możliwość rezerwacji wizyty przed specjalną okazją, na przykład ważną rozmową biznesową, ślubem czy chrzcinami. To specjalne momenty, dlatego warto skorzystać z oferty, którą zapewnia fryzjer w Mińsku Mazowieckim i dobrze się do nich przygotować. 

Możliwość rezerwacji wizyty online

Na portalu Moment.pl możesz dokonać rezerwacji internetowej. Autorzy strony zapewniają wgląd w szczegółowy grafik poszczególnych salonów i wpasowanie się wolne miejsca. Sprawdź naszą bazę zakładów fryzjerskich i dokonaj wyboru, który spełni Twoje oczekiwania. Po wizycie możesz zostawić komentarz tak, aby następni goście mogli zasugerować się Twoją opinią podczas podejmowania decyzji. Przejrzyj ofertę i pozwól, żeby salon fryzjerski z Mińska Mazowieckiego zaopiekował się Twoimi włosami.