Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Mielec

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Instytut YASUMI - zarezerwuj wizytę

Instytut YASUMI

Fryzjer

ul.Pułaskiego2a, 39-300 Mielec
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała, stylizacja paznokci, rzęs, pedicure, makijaż permanentny, zabiegi medycyny estetycznej, fryzjerstwo

Salony z tej samej miejscowości

Salony bez rezerwacji online

"Natura" - zarezerwuj wizytę

"Natura"

Fryzjer

3 Maja 3, 39-300 Mielec
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

"Natura" znajduje się w Mielcu przy 3 Maja 3. To miejsce, w którym możesz liczyć na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście. Dla nas ważny jest każdy szczegół, dlatego zabiegi wykonujemy z największą starannością, wczuwając się w potrzeby i oczekiwania każdego klienta. W naszej oferci

ALESSA Studio Urody - zarezerwuj wizytę

ALESSA Studio Urody

Fryzjer

Dąbrówki 15/63, 39-300 Mielec
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

ALESSA Studio Urody znajduje się przy Dąbrówki 15/63 w Mielcu. Nasz salon to przede wszystkim zgrany i miły zespół, który zadba o Ciebie i sprawi, że poczujesz się wyjątkowa. W naszej ofercie można znaleźć pedicure kosmetyczny, makijaż studniówkowy, a także modelowanie włosów. Bardzo nas uc

Szukasz salonu fryzjerskiego w Mielcu?

W zakładzie fryzjerskim o dobrej renomie możesz z łatwością poddać swoje włosy odpowiedniej pielęgnacji. W wyszukaniu właściwej oferty pomoże Ci skorzystanie z portalu Moment.pl, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat poszczególnych usługodawców. W salonach dostępnych w naszej bazie pracują wyszkoleni profesjonaliści. Używa się fachowych narzędzi pracy, a także oferuje, oprócz zróżnicowanych usług, dobrą atmosferę. Sprzyja to pracy oraz dobraniu odpowiedniej stylizacji.

Na portalu Moment.pl możesz się także zapoznać ze szczegółowymi informacjami odnośnie adresu, rodzaju usług, a także z sekcją komentarzy, odnośnie lokalizacji, w której znajduje się fryzjer w Mielcu. Przeglądając rubrykę z opiniami można zdobyć ciekawe wiadomości na temat atmosfery panującej w salonie. Sympatyczni, zadowoleni pracownicy wykonują swoją pracę lepiej, niż w miejscach, gdzie są pewne problemy. Dobra komunikacja pozwala na sprawne dobranie odpowiedniej stylizacji.

Niebagatelne znaczenie ma także lokalizacja obiektu. Sprawdź na Moment.pl, czy salon fryzjerski z Mielca znajduje się w okolicy Twojej pracy lub szkoły dziecka. Dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas na dojazd.

Usługi w salonie fryzjerskim

Oczekiwania kobiet i mężczyzn są nieco odmienne, jednak sprowadzają się do tego samego efektu- dobrze się prezentować i czuć pewnie z wybraną stylizacją. Dobrzy fryzjerzy z Mielca, których można znaleźć przeglądając naszą bazę oferują szereg usług.

Kobiety mogą skorzystać z następujących zabiegów pielęgnacyjnych włosów: kolorowania, farbowania, dekoloryzacji, regeneracji, a także strzyżenia damskiego.

Mężczyźni zapewnią sobie odpowiednie strzyżenie brody, dostosowane do kształtu ich twarzy, a także dobranie właściwej, eleganckiej fryzury.

Ciekawą opcją jest skorzystanie z umówienia wizyty w wyjątkowych okolicznościach, na przykład na krótko przed ważną uroczystością- ślubem, chrzcinami czy rozmową biznesową.

Możesz także skorzystać z porady personelu. Osoby pracujące w wybranych zakładach z chęcią poradzą Ci jak wybrać odpowiednią stylizację. Możesz także zapytać jak dbać o swoją fryzurę po wyjściu z salonu.

Skorzystaj z możliwości rezerwacji online na Moment.pl

Na stronie internetowej możesz przebierać w ofertach różnych zakładów fryzjerskich. Wybierz odpowiedną dla siebie i skorzystaj z możliwości rezerwacji wizyty online. Po skorzystaniu z usług w jednym z zakładów fryzjerskich możesz pozostawić komentarz. Przyda się następnym odwiedzającym w podjęciu prawidłowej decyzji. W każdym z salonów pracują specjaliści, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty.