Fryzjer męski Wrocław

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Fryzjer

Legnicka, 57P, 54-203 Wrocław
Bezpieczny salon

Barber na początku wizyty opowiedział co myśli o moich włosach i w jakich fryzurach byłoby mi dobrze. Kolejne etapy wizyty również były omawiane i tłumaczone dzięki czemu czułem się komfortowo. Polecam zdecydowanie ten salon i na pewno jeszcze wrócę 😊🥇✂️

KASUN Twoje Centrum Piękna

KASUN Twoje Centrum Piękna

Fryzjer

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
Bezpieczny salon

To, co Pani Martyna wyczarowała na mojej głowie to jakaś magia 😻 Moje włosy były zniszczone rozjaśnianiem a jej udało sie z nich wyczarować cudowny naturalny blond. Jestem zachwycona i na pewno wrócę nie raz! Profesjonalizm i przemiła atmosfera. Szczerze dziękuję ♥️

Sprzedaż bonów
Salony Stylu Wrocław

Salony Stylu Wrocław

Fryzjer

Drobnera 36, 50-257 Wrocław
Bezpieczny salon

Usługa rzeczywiście tak jak w opisie ale efektów jakoś specjalnie nie widać.. nowej kochanki jak nie było tak nie ma.. może po prostu lepiej wyglądać już nie mogę ;)) no i niestety trzeba co miesiąc usługę powtarzać.. tak czy inaczej, usługodawca wart polecenia, na pewno wrócę!

Warsztat Fryzur Męskich (Zakładowa 7)

Warsztat Fryzur Męskich (Zakładowa 7)

Fryzjer

Zakładowa 7cc, 50-231 Wrocław
Bezpieczny salon

Moja pierwsza wizyta u barbera i muszę powiedzieć, że jestem bardzo miło zaskoczony. Super obsługa, nie proponowałem z góry jaki efekt chcę uzyskać i zdałem się na Dawida - jestem bardzo zadowolony z tego co mi zaproponował i jak to wykonał. Będę wracał regularnie ;)

Hair Studio Balcerak

Hair Studio Balcerak

Fryzjer

Tadeusza Kościuszki 115/2u, 50-441 Wrocław

Hair Studio Balcerak to wyjątkowe miejsce, które odkryłem już dawno. Świetna atmosfera, pyszna kawka na początek i profesjonalni ludzie, którzy wiedzą co robią :) Patrycja jest przesympatyczną osobą, która na głowie potrafi zdziałać cuda :) To nie była moja pierwsza wizyta u Patrycji, i z pewnością nie ostatnia :)

Salon Anna Volkova

Salon Anna Volkova

Fryzjer

Armii Krajowej 48N, 50-541 Wrocław

Personel dokładnie przestrzega (mimo, iż często bzdurnych) ograniczeń sanitarnych narzuconych przez rząd z powodu pandemii. Pani obcinała dokładnie i ostrożnie, dążąc do zamierzonego efektu. Dodatkowo miło wiedzieć, że właścicielka pamięta swoich klientów oraz służy fachową poradą, prezentując ogromną wiedzę ze swojej dziedziny.

Fryzurkowo

Fryzurkowo

Fryzjer

Skrzydlata 21A, 54-129 Wrocław
Bezpieczny salon

Wizyta na 5+, a i tak 5 gwiazdek do za mało. Pani Iryna jak zawsze profesjonalnie. Syn zadowolony, obcięty tak jak powinien. Takiej fryzjerki ze świecą szukać. Gdybym miał salon sam bym ją zatrudnił bo ma świetną rękę do dzieci, a i umiejętności fryzjerskie na wysokim poziomie. Polecam z całego serca. Gdy włosy odrosną znowu wracamy.

Przystań Piękna

Przystań Piękna

Fryzjer

Marca Polo 9D , 51-504 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

Chodziłem do kilku fryzjerów we Wrocławiu, ale nigdy nie byłem tak zadowolony z fryzury jak teraz. W końcu znalazłem miejsce, ( żona mi poleciła), które będe regularnie odwiedzał :) Pani Kasia zna się na rzeczy, potrafi ostrzyc w taki sposób, że i mnie się podoba i żona zadowolona Xd :)

Klinika Urody MaDa

Klinika Urody MaDa

Fryzjer

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław

Chodzimy do Pana Krzysztofa całą rodziną. Potrafi zająć się damską głową z trudnymi puszącymi się włosami, głową wymagającego 14-latka i głową 10-latki, która wymaga specjalnego traktowania. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam. Poza tym salon jest przyjemny, pięknie urządzony i sterylnie czysty.

Hair Factory

Hair Factory

Fryzjer

Dąbrowskiego 15, 50-457 Wrocław
5.0

• wizyty w hair factory zawsze nastawiają mnie pozytywnie i z salonu wychodzę z uśmiechem, nawet kiedy na profesjonalnie wykonaną fryzurę trzeba założyć czapkę, bo na dworze zimno ¡ ciepła, przyjazna i wesoła atmosfera zawsze towarzyszy temu miejscu ! dziękuję (za kilka łez również) i pozdrawiam • polecam Innym z całego serca •

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów