Fryzjer męski Warszawa Wola

989 wyników

New Master

Fryzjer

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
296 opinii

Pan Antek jak zwykle wspaniały w swoim fachu. Martwi mnie to że zakład fryzjerski od bardzo dawna nie robi żadnych promocji A tylko podwyższa ceny. Takie pidejscie zachęca to stałych klien do poszukiwania nowych bardziej przystępnych cenowo miejsc. Sam salon również się nie zmienia. Jest czysty ale smutny.

Spiękniej

Fryzjer

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
238 opinii

Spiękniej to najlepszy salon w jakim do tej pory byłam. Pełen profesjonalizm, fajna i swobodna atmosfera, sympatyczna obsługa i miła rozmowa podczas mojego godzinnego pobytu w tym miejscu. Tomek jest mistrzem - najpierw doradził jak będzie dobrze, a później zrobił tak, że jest bardzo dobrze ❤️ Zdecydowanie polecam i na pewno tam wrócę 😊

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5389 opinii

Doskonały fryzjer Łukasz, przemiły fachowiec , mądry , słuchający , wirtuoz nożyczek , świetny w swoim zawodzie , najwyższa z możliwych ocen !!!! Strzyżenie zarówno męskie jak i damskie wykonane idealnie ! Umawiamy się regularnie co miesiąc . Polecamy wszystkim .

hAIR

Fryzjer

Szczęśliwicka 54, 02-353 Warszawa
5.0
212 opinii

Czwarty raz byłam klientką tej Firmy i jestem coraz bardziej zadowolona , zwłaszcza z pracy Pani Ani. Dziękuję bardzo Pani Aniu i życzę powodzenia w każdej dziedzinie życia.Bardzo bym chciała, żeby była Pani już zawsze moją Fryjerką. Łączę pozdrowienia i ukłony dla Pani Karoliny - Właścicielki Zakładu

Studio Michał Pietras

Fryzjer

Plac konstytucji 5 lok 89, 00-657 Warszawa
5.0
101 opinii

Gdyby była taka możliwość dałabym 6 gwiazdek! Jestem bardzo zadowolona, ilość komplementów " masz piękną nową fryzurę, do twarzy Ci w nowych włosach itd..." nie do zliczenia. Poza tym, czuje się fantastycznie w nowych włosach! Wiedziałam, że tylko Michałowi mogę oddać swoje włosy, by później czuć się fantastycznie :)