Fryzjer męski Warszawa Śródmieście

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
4.9
577 opinii

Do p. Czarka trafiłam przypadkowo. Zauroczył mnie osobowością, dobrą "ręką" do moich włosów, skromnością. I zniknął... Na szczęście odnalazłam Go. :) Potrafi spełnić oczekiwania klientek (cięcie, kolor, ułożenie włosów). U Fryzjerów jest też dobry klimat (muza) i miła obsługa. Polecam bardzo!!

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5592 opinie

Była to moja pierwsza wizyta w salonie U Fryzjerów na Andersa - oceniam ją pozytywnie. Szybko, sprawnie, z efektem zadowalającym. Jedynie zabrakło mi większego wachlarza propozycji na stylizację fryzury oraz rad co do jej utrzymania. Mimo to, chętnie powrócę następnym razem.

Spiękniej

Fryzjer

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
256 opinii

Spiękniej to najlepszy salon w jakim do tej pory byłam. Pełen profesjonalizm, fajna i swobodna atmosfera, sympatyczna obsługa i miła rozmowa podczas mojego godzinnego pobytu w tym miejscu. Tomek jest mistrzem - najpierw doradził jak będzie dobrze, a później zrobił tak, że jest bardzo dobrze ❤️ Zdecydowanie polecam i na pewno tam wrócę 😊

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
596 opinii

Byłem pierwszy raz u Darka i jestem bardzo zadowolony z strzyżenia. Widać u niego sprawną rękę co miało bezpośredni wpływ na efekt końcowy strzyżenia. Oprócz tego Darek to bardzo sympatyczna osoba.

Sekret Fryzjera

Fryzjer

Nowolipki 10 m68, 00-153 Warszawa
5.0
62 opinie

W końcu jest salon, w którym ktoś spełnił moje oczekiwania co do fryzury i samego pomysłu na nią. Dopiero w tym salonie, ktoś miał pomysł i wizję, jak wyprowadzić włosy, aby osiągnąć ten efekt, którego oczekiwałem. Profesjonalnie, dokładnie, punktualnie. Spełnione wszystkie oczekiwania co do fryzury.

HairWolf

Fryzjer

Wilcza 31/12C, 00-544 Warszawa
5.0
1 opinia

HairWolf to studio mieszczące się w samym sercu Warszawy, w przepięknej kamienicy mieszczącej się na ulicy Wilczej 31. Zostało stworzone z przez ludzi z pasją i zamiłowaniem do zawodu, którzy po latach pracy w warszawskich salonach postanowili zmienić coś w swoim zawodowym życiu. Mieszanka