Fryzjer męski Warszawa Ochota

729 wyników

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
5.0
429 opinii

Do p. Czarka trafiłam przypadkowo. Zauroczył mnie osobowością, dobrą "ręką" do moich włosów, skromnością. I zniknął... Na szczęście odnalazłam Go. :) Potrafi spełnić oczekiwania klientek (cięcie, kolor, ułożenie włosów). U Fryzjerów jest też dobry klimat (muza) i miła obsługa. Polecam bardzo!!

Spiękniej

Fryzjer

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
238 opinii

Spiękniej to najlepszy salon w jakim do tej pory byłam. Pełen profesjonalizm, fajna i swobodna atmosfera, sympatyczna obsługa i miła rozmowa podczas mojego godzinnego pobytu w tym miejscu. Tomek jest mistrzem - najpierw doradził jak będzie dobrze, a później zrobił tak, że jest bardzo dobrze ❤️ Zdecydowanie polecam i na pewno tam wrócę 😊

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
482 opinie

Byłem pierwszy raz u Darka i jestem bardzo zadowolony z strzyżenia. Widać u niego sprawną rękę co miało bezpośredni wpływ na efekt końcowy strzyżenia. Oprócz tego Darek to bardzo sympatyczna osoba.

HAIRMATE.Mokotów

Fryzjer

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
4.9
1168 opinii

Cóż mogę tu napisać... Karolina to mój master strzyżenia, cały czas próbuję moją dziewczynę namówić by się wybrała do Karoli na odświeżenie włosów. Nawet wręczyłem jej bon za 150 zł, ale nie skorzystała jeszcze. Co mam dalej zrobić? Może podam Wam maila i wyślecie do niej jakieś zaproszenie?:)

hAIR

Fryzjer

Szczęśliwicka 54, 02-353 Warszawa
5.0
212 opinii

Czwarty raz byłam klientką tej Firmy i jestem coraz bardziej zadowolona , zwłaszcza z pracy Pani Ani. Dziękuję bardzo Pani Aniu i życzę powodzenia w każdej dziedzinie życia.Bardzo bym chciała, żeby była Pani już zawsze moją Fryjerką. Łączę pozdrowienia i ukłony dla Pani Karoliny - Właścicielki Zakładu

Studio Michał Pietras

Fryzjer

Plac konstytucji 5 lok 89, 00-657 Warszawa
5.0
101 opinii

Gdyby była taka możliwość dałabym 6 gwiazdek! Jestem bardzo zadowolona, ilość komplementów " masz piękną nową fryzurę, do twarzy Ci w nowych włosach itd..." nie do zliczenia. Poza tym, czuje się fantastycznie w nowych włosach! Wiedziałam, że tylko Michałowi mogę oddać swoje włosy, by później czuć się fantastycznie :)