Fryzjer męski Warszawa Mokotów

HAIRMATE.Mokotów

Fryzjer

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
4.9
1288 opinii

Cóż mogę tu napisać... Karolina to mój master strzyżenia, cały czas próbuję moją dziewczynę namówić by się wybrała do Karoli na odświeżenie włosów. Nawet wręczyłem jej bon za 150 zł, ale nie skorzystała jeszcze. Co mam dalej zrobić? Może podam Wam maila i wyślecie do niej jakieś zaproszenie?:)

Ce-Ce Beauty Clinic

Fryzjer

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16085 opinii

Prestiż danego miejsca tworzą głównie ludzie i właśnie dlatego uważam, że Państwa salon jest bezkonkurencyjny. Szczególne podziękowania dla Pani Dominiki (recepcja) za uśmiech juz od wejścia, dla Pani Marii za bardzo odprężający masaż głowy oraz oczywiście dla Pani Izy za perfekcyjne strzyżenie. dziękuje ;)

So Chic Beauty Bar

Fryzjer

Garażowa 5, lokal U3, 02-651 Warszawa
5.0
103 opinie

Pełny Profesjonalizm i Cudowna Atmosfera <3 Będą polecała Wszystkim Kobietkom, które chcą skorzystać z Usług Fryzjerskich, czy Kosmetycznych , a także zrelaksować się po całym tygodniu pracy , czy zrobić coś dla siebie w tygodniu ! :) Do Zobaczenia, Dziękuję <3 !

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Fryzjer

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
152 opinie

Polecam Panią Lillę. Po długich poszukiwaniach znalazłam Fryzjera, do którego wracam. Pani Lilla zawsze wysłucha moich oczekiwań, doradzi, strzyże tak jak ustaliłyśmy. Do tego bardzo rozsądne ceny i przyjemna atmosfera. Gorąco polecam