Fryzjer męski Warszawa

U Fryzjerów Mokotowska

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa

Do p. Czarka trafiłam przypadkowo. Zauroczył mnie osobowością, dobrą "ręką" do moich włosów, skromnością. I zniknął... Na szczęście odnalazłam Go. :) Potrafi spełnić oczekiwania klientek (cięcie, kolor, ułożenie włosów). U Fryzjerów jest też dobry klimat (muza) i miła obsługa. Polecam bardzo!!

U Fryzjerów Andersa

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa

Była to moja pierwsza wizyta w salonie U Fryzjerów na Andersa - oceniam ją pozytywnie. Szybko, sprawnie, z efektem zadowalającym. Jedynie zabrakło mi większego wachlarza propozycji na stylizację fryzury oraz rad co do jej utrzymania. Mimo to, chętnie powrócę następnym razem.

HAIRMATE.Mokotów

HAIRMATE.Mokotów

Fryzjer

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa

Cóż mogę tu napisać... Karolina to mój master strzyżenia, cały czas próbuję moją dziewczynę namówić by się wybrała do Karoli na odświeżenie włosów. Nawet wręczyłem jej bon za 150 zł, ale nie skorzystała jeszcze. Co mam dalej zrobić? Może podam Wam maila i wyślecie do niej jakieś zaproszenie?:)

Lok&Roll Renova

Lok&Roll Renova

Fryzjer

Rembielińska 20, 03-352 Warszawa

Polecam wszystkim Paniom, które jeszcze nie znalazły dobrego salonu fryzjerskiego.Serdeczne pozdrowienia dla Pani Kasi.Świetnie potrafi doradzić, jak pielęgnować włosy w domu,Pani Kasia fachowo zajęła się moimi włosami proponując fantastyczną kurację, po której włosy "nabrały witalności".

New Master

New Master

Fryzjer

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa

Pan Antek jak zwykle wspaniały w swoim fachu. Martwi mnie to że zakład fryzjerski od bardzo dawna nie robi żadnych promocji A tylko podwyższa ceny. Takie pidejscie zachęca to stałych klien do poszukiwania nowych bardziej przystępnych cenowo miejsc. Sam salon również się nie zmienia. Jest czysty ale smutny.

Studio dla Ciebie

Studio dla Ciebie

Fryzjer

Kompanii Kordian 3 I piętro, 02-495 Warszawa

Pięknie upięte włosy, super się czułam w fryzurce zrobionej przez Panią Magdę. Najważniejsze dla mnie jest to że ta fryzura nie tylko była pięknie wykonana ale wytrzymała całe wesele, poprawiny i niezaplanowaną niedzielną imprezkę . Po powrocie do domu w niedzielą fryzura była nienaganna. Pani Magdo baaaaardzo dziękuję.

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Fryzjer

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Zostałem umówiony przez żonę, aby poprawić fryzurę, chociaż nie zapuściłem się tak bardzo, jak za dawnych lat. Zatem odwiedziłem Panią Izę, która spełniła moje marzenia o nowej fryzurze. No cóż, marzenia się spełniają. Umówiłem się na kolejną wizytę za 3 tygodnie, aby mieć pewność, że trafię w te same ręce.

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Byłem pierwszy raz u Darka i jestem bardzo zadowolony z strzyżenia. Widać u niego sprawną rękę co miało bezpośredni wpływ na efekt końcowy strzyżenia. Oprócz tego Darek to bardzo sympatyczna osoba.