Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer męski Lublin

Metamorfozaa Marek Łukasz Fryzjer & Paznokcie - zarezerwuj wizytę

Metamorfozaa Marek Łukasz Fryzjer & Paznokcie

Fryzjer

Tomasza Zana 29/17, 20-601 Lublin
Bezpieczny salon

Pan Marek - Polecam, fantastyczna i profesjonalna obsługa z wielkim talentem i sercem podchodzi do wykonywanej pracy :) Co najważniejsze słucha co się do niego mówi i wie czego klient oczekuje. Moje oczekiwania spełnione w 1000%! Z czystym sumieniem polecam ten salon! MOJE WŁOSY MAJĄ ZAWSZE WŁAŚCIWY KOLOR !!!

MOLEQUA Marlena Błasik-Kasperk - zarezerwuj wizytę

MOLEQUA Marlena Błasik-Kasperk

Fryzjer

Zamojska 8, 20-105 Lublin
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolony z cięcia jaki wykonała Pani Wiktoria. Włosy same od siebie się układają. Nwm jak to Pani Wiktoria zrobiła tym bardziej że byłem u kilku innych fryzjerów którzy wykonywali tą samą fryzurę i ich końcowe efekty były przeciętne.

Płatności online
Bezpieczny salon
Salony Fryzjerskie Chołota - Bursztynowa - zarezerwuj wizytę

Salony Fryzjerskie Chołota - Bursztynowa

Fryzjer

ul. Bursztynowa 35, 20-576 Lublin
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pełen profesjonalizm :) Przemiła obsługa. Włoski już po własnym umyciu i stylizacji układają się wspaniale i zgodnie z oczekiwaniami. Jedyne do czego mogłabym przyczepić, to że z proszonych 10 cm mniej zrobiło się "trochę" więcej, ale nie jest duży problem, bo odrosna, a obiecana objętość faktycznie jest! Na pewno wrócę. ;)

Płatności online
Bezpieczny salon
M Studio - Nałkowskich 108/42 - zarezerwuj wizytę

M Studio - Nałkowskich 108/42

Fryzjer

Nałkowskich 108 lok 42, 20-470 Lublin
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

W DNIACH 04-31.01.2021 PRZEPROWADZAMY REMONT W NASZYM SALONIE ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW DO NASZEJ DRUGIEJ LOKALIZACJI MSTUDIO WYŻYNNA 16 INTERNETOWO LUB TELEFONICZNIE 817456332 GDZIE CZEKA NA PAŃSTWA NASZ ZESPÓŁ :) DO ZOBACZENIA WKRÓTCE ! 1999 rok był początkiem wszystkiego. Otworzyliśmy nas

Mstudio - Wyżynna 16 - zarezerwuj wizytę

Mstudio - Wyżynna 16

Fryzjer

Wyżynna 16, 20-560 Lublin
4.9
Bezpieczny salon

1999 rok był początkiem wszystkiego. Otworzyliśmy nasz pierwszy salon fryzjerski na ul. Nałkowskich. Początki działalności były skromne. Praca w małym zespole i tworzenie bazy klientów wymagały maksymalnego zaangażowania, kreatywności i fantazji. Jako zwieńczenie już kilkunastu lat pracy

Beauty Therapy Ilona Rybak - zarezerwuj wizytę

Beauty Therapy Ilona Rybak

Fryzjer

Jana Sawy 8/06, 20-400 Lublin
5.0

Beauty Therapy to miejsce, którego celem jest nie tylko profesjonalnie wykonana usługa fryzjerska. Pragniemy podarować klientom chwilę relaksu i oddechu od codziennego pędu. Kameralne wnętrza oraz indywidualne spojrzenie na klienta gwarantują nam osiąganie celu. Pracujemy na wysokiej

Salon fryzjerski Finezja - zarezerwuj wizytę

Salon fryzjerski Finezja

Fryzjer

AGATOWA 16 LOK 8, 20-571 LUBLIN
5.0

Finezja to miejsce, w którym każdy, bez względu na wiek czy płeć, może zyskać swoją wymarzoną fryzurę. Troszczę się o włosy zarówno dorosłych kobiet oraz mężczyzn, jak i najmłodszych dzieci. Moja oferta skierowana jest więc do całej rodziny. Wśród moich usług znajdziesz podstawowe zabi

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Just Glam Clinic - Klinika Depilacji Laserowej i Kosmetologii Nowoczesnej - zarezerwuj wizytę

Just Glam Clinic - Klinika Depilacji Laserowej i Kosmetologii Nowoczesnej

Fryzjer

Czechowska 3/U1, 20-072 Lublin
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Just Glam to miejsce o świetnej atmosferze, w którym pracują sami specjaliści. Pani kosmetolog Aleksandra dokładnie wytłumaczyła każdy etap zabiegu z użyciem peelingów chemicznych. Moja skóra już wygląda lepiej! Dziękuję :)

Szukasz męskiego fryzjera w Lublinie?

Wielu mężczyzn pragnie wyglądać elegancko, niewielu z nich wie jednak, którego męskiego fryzjera w Lublinie odwiedzić, aby móc skorzystać z usług osoby, która posiada doświadczenie i umiejętności, dzięki którym będzie ona w stanie przygotować dla klienta idealnie dopasowaną i dopracowaną fryzurę. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad tym, który męski zakład fryzjerski blisko Ciebie odwiedzisz i przeglądasz oferty fryzjerów z Czechowa Północnego, Felina, Starego Miasta, Abramowic, Zemborzyc, Nowego Felina Bronowic czy innych dzielnic miasta, to informacje znajdujące się na stronie Moment.pl będą dla Ciebie niezwykle cenne. To właśnie tutaj znajdziesz zestawienie najbardziej popularnych fryzjerów z Lublina wraz z informacjami o ich ofercie, cenach czy z opiniami, które wystawili im klienci, którzy w przeszłości korzystali z ich usług. Wierzymy, że po zapoznaniu się z tymi wiadomościami nie tylko poznasz wiele nieznanych Ci wcześniej męskich fryzjerów z Lublina, ale też przekonasz się, że będzie wśród nich ten fryzjer, któremu zechcesz zaufać umawiając sie do niego na najbliższą wizytę!

Umów się na męskie strzyżenie przez internet

Jesteś zwolennikiem rozwiązań internetowych, denerwuje Cię stanie w kolejkach lub ciągły problem z dodzwonieniem się do salonu w celu rezerwacji wizyty? Zapominasz o umówionych terminach? Z pewnością mocno zainteresuje Cię funkcja serwisu Moment.pl, dzięki której będziesz mógł zarezerwować wizytę u wybranego męskiego fryzjera w Lublinie wprost z naszej strony internetowej lub aplikacji mobilnej Moment.pl. Wystarczy, że założysz konto w naszym portalu, a szybko i sprawnie będziesz mógł robić rezerwacje, edytować je czy przekładać. Nie czekaj, już dziś przekonaj się, że umawianie się do męskiego fryzjera przez internet jest bardzo wygodne. Załóż konto na Moment.pl!