Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Marki

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Urody BLANCO Marki - zarezerwuj wizytę

Studio Urody BLANCO Marki

Fryzjer

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 164, 05-270 Marki
4.94
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Wizyta była prezentem, z którego osoba obdarowana była bardzo zadowolona. Sympatyczna, przygotowana merytorycznie obsługa chętnie dzieląca się wiedzą i wskazówkami.

Płatności online
Bezpieczny salon
Klinika TRYCHOLOGII I KOSMETOLOGII Klinika Włosa - zarezerwuj wizytę

Klinika TRYCHOLOGII I KOSMETOLOGII Klinika Włosa

Fryzjer

Ząbkowska 21 d, 05-270 Marki
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Zabiegi przeszły moje oczekiwania . Umiem dbać o dwoją skórę, wiem co i jak robić . Zabiegi w Klinice Włosa to również ogrom wiedzy przekazanej z uprzejmością klientowi . Dziękuję za tak wspaniała obsługę i rezultaty 😊

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon stylizacji brwi oraz rzęs - Aneta Bardzińska - zarezerwuj wizytę

Salon stylizacji brwi oraz rzęs - Aneta Bardzińska

Rzęsy

Marecka, 30b, 05-220 Zielonka
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Piękne, puszyste rzęsy. Nie są ani troszeczkę przerysowane, idealnie podkreślają moje dość trudne oczy. Nie ciążą!!! Perfekcyjnie utworzone kępki. Jestem zachwycona. Dziękuję :)

Anna Jaszczuk Stylizacja brwi & Szkolenia  - zarezerwuj wizytę

Anna Jaszczuk Stylizacja brwi & Szkolenia

Kosmetyczka

Okólna 24 / 1 klatka - domofon 200, 05-270 Marki
5.0
Rezerwacja przez Booksy

Pełen profesjonalizm pani Ania mistrzyni zawsze brwi piękne choć mam problem z jedna brwią to są wykonane idealnie nie widać żadnej różnicy ze coś jest nie tak z jedna brwią po hennie . Polecam każdemu pani Ania fantastyczna profesjonalna i ciepła kobieta

Soul Garden by Agata Bujas - zarezerwuj wizytę

Soul Garden by Agata Bujas

Kosmetyczka

Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4/3, 05-077 Warszawa - Wesoła
5.0

Pani Tatiana jest niezwykle dokładna, każdy zabieg w jej wykonaniu to szczyt precyzji, ale również relaks i odpoczynek. Atmosfera w salonie przemiła, nikt się nie spieszy, kojąca spokojna muzyka, kawa przepyszna, wnętrze przytulne - wchodzę i zapominam o całym świecie 🥰

Salon Urody ZAKĄTEK PIĘKNA - zarezerwuj wizytę

Salon Urody ZAKĄTEK PIĘKNA

Inne

Al. Piłsudskiego 138, 05-270 Marki
0.0
Brak opinii
Rezerwacja przez Booksy

Zapraszamy do nowej lokalizacji. Zakątek Piękna to miejsce, w którym spotkacie się z fachową oceną stanu Waszej skóry, doborem odpowiedniego zabiegu, a także ze wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji domowej. Odpoczniecie i zrelaksujecie się po ciężkim dniu w pracy, a także zapomnicie o pro

Salony bez rezerwacji online

Chcesz znaleźć dobry zakład fryzjerski w Markach?

Dobrzy fryzjerzy w Markach oferują swoje usługi na portalu Moment.pl. Znajdziesz tam bazę usługodawców w Twojej okolicy. Możesz sprawdzić dokładny adres poszczególnych placówek. Wygodny dojazd pozwala zaoszczędzić czas. Nie musisz rezerwować cennych minut i godzin w swoim dziennym planie dnia na dotarcie do salonu. Sprawnie wpleciesz wizytę pomiędzy ważniejsze obowiązki jak wizyta u lekarza, czy odebranie dziecka ze szkoły.

Na Moment.pl umieszczono także rubrykę z komentarzami. Klienci, którzy mieli okazję skorzystać z usług danego salonu już wcześniej, mogą zostawić opinie oraz sugestie dotyczące obsługi. Dzięki temu sprawdzisz, który zakład fryzjerski spełni Twoje oczekiwania. Dobra atmosfera w salonie sprzyja pielęgnacji włosów. Fryzjer w Markach chętnie odpowie na Twoje pytania i zasugeruje ewentualne zmiany w stylizacji. Możesz także dowiedzieć się jak prawidłowo pielęgnować swoje włosy. W każdej lokalizacji pracują fachowcy z wymaganymi certyfikatami, a także używają profesjonalnych przyborów fryzjerskich.

Na jakie usługi możesz liczyć?

W bazie portalu Moment.pl znajdziesz zakłady fryzjerskie, które oferują rozmaity zestaw usług. Płeć piękna może skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, które obejmują: keratynowe prostowanie, modelowanie, baleyage, flamboyage, kolorowanie, farbowanie oraz dekoloryzację włosów. Oferty poszczególnych salonów mogą się od siebie nieco różnić.

Dla mężczyzn przygotowano również szereg zabiegów, z czego najbardziej popularnymi jest odpowiednie profilowanie zarostu, a także dopasowywanie fryzury do owalu twarzy. Wybrane propozycje, które oferuje salon fryzjerski z Marek, podkreślą atuty i zamaskują niedoskonałości budowy ciała.

Warto także skorzystać z możliwości zarezerwowania wizyty w przed szczególnymi datami jakimi są: dzień ślubu, elegancki wieczór z drugą połówką, a także chrzciny dziecka. Pozwoli to na poczucie, że posiadamy świeżą i estetyczną stylizację.

Dokonaj rezerwacji online na Moment.pl

Autorzy portalu zapewniają dostęp do internetowego systemu rezerwowania wizyt. Dzięki temu możesz dopasować swoje ograniczenia czasowe do wolnych miejsc w grafiku poszczególnych salonów. W każdej placówce pracują wykwalifikowanie profesjonaliści. Wszystkie zakłady posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają warunki bezpieczeństwa BHP. Zapoznaj się z ofertą strony Moment.pl i wybierz potrzebną usługę.