Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Łęczna

STUDIO URODY ANABELL - zarezerwuj wizytę

STUDIO URODY ANABELL

Inne

Górnicza 16/3, 21-010 Łęczna
4.98

Jestem stałą klientką tego salonu- a czemu? Bo uwielbiam to miejsce, profesjonalizm dziewczyn, cudowną domową atmosferę, jakość wykonywanych usług (nie zdarzyło się abym wyszła od dziewczyn niezadowolona) już nie wspominając o fantastycznym wyglądzie salonu :) polecam w 100 % Najlepszy salon w okolicy :)

Salony bez rezerwacji online

Zakład fryzjerski w Łęcznej, który spełni Twoje wymagania

Klienci mają zróżnicowane wymagania. Jednak obecny rynek pracy, dotyczący usług fryzjerskich jest dostosowany do oczekiwań gości. Kobiety mogą liczyć na kompleksową pielęgnację obejmującą zróżnicowane zabiegi, a mężczyźni mogą uzyskać efekty, które powodują, że poczują się pewniejsi siebie. Dobrzy fryzjerzy w Łęcznej, którzy spełnią Twoje wymagania znajdują się w bazie salonów portalu Moment.pl. Znajdziesz w niej usługodawców oferujących zarówno podstawowe zabiegi pielęgnacyjne włosów, a także propozycje dla bardziej wymagających klientów.

Na Moment.pl umieszczono praktyczną rubrykę z opiniami gości. Osoby, które zostawiają komentarz są do tego upoważnione tylko w przypadku, gdy miały już okazję skorzystać z oferty w danym miejscy. Dzięki temu masz pewność, że opierasz się na sprawdzonych opiniach.

Sprawdź także szczegółowe informacje dotyczące danego zakładu. Fryzjer w Łęcznej posiadający swój lokal pod odpowiednim adresem sprawi, że szybko do niego dotrzesz. Lokalizacja obok Twojego miejsca pracy lub szkoły dziecka pozwoli na sprawny dojazd i zaoszczędzenie cennego czasu.

Zróżnicowana oferta

O elegancką stylizację włosów dbają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Każda z wymienionych grup klientów może skorzystać ze zróżnicowanej oferty. Warto pamiętać, że pielęgnacja włosów nie ogranicza się wyłącznie do wizyty w salonie fryzjerskim. Dlatego możesz zapytać pracujących tam profesjonalistów jak dobrać odpowiednie kosmetyki, żeby utrzymać uzyskany efekt prze dłuższy czas.

Mężczyźni mogą skorzystać z profilowania brody. Zarost powinien być potraktowany w odpowiedni sposób tak, aby pod strzyżeniu rósł gęsto i proporcjonalnie, podkreślając kontur owalu twarzy. Salon fryzjerski z Łęcznej posiada także ofertę, gdzie można znaleźć różne propozycje strzyżenia.

Damska część klienteli będzie zadowolona z szerokiego wachlarza usług, jaki jest dostępny w poszczególnych zakładach fryzjerskich. Dla kobiet przeznaczono zabiegi obejmujące: kolorowanie, dekoloryzację, regenerację oraz strzyżenie damskie. Dzięki temu Panie będą mogły się cieszyć nie tylko z dobrego wyglądu, ale także z solidnej kondycji struktury włosów.

Skorzystaj z możliwości rezerwacji wizyty online

Na stronie Moment.pl możesz dokonać rezerwacji internetowej. Autorzy strony zapewnili szczegółowy wgląd w dostępny grafik poszczególnych salonów. Dzięki temu możesz dostosować datę oraz godzinę wizyty do swoich możliwości.