Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Łaziska Górne

Płatności online
Bezpieczny salon
O!LOLA nails&beauty - zarezerwuj wizytę

O!LOLA nails&beauty

Paznokcie

Plac Ratuszowy 5 d, 43-170 Łaziska Górne
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Miła i serdeczna atmosfera w połączeniu z profesjonalnym podejściem do klienta daje poczucie usługi na najwyższym poziomie. Usługi są godne polecenia.

Salony bez rezerwacji online

Szukasz salonu fryzjerskiego w Łaziskach Górnych?

Dobranie odpowiedniego zakładu fryzjerskiego powinno być uwarunkowane kilkoma kwestiami. Oprócz ceny i lokalizacji, gdzie pracują dobrzy fryzjerzy z Łazisk Górnych, ważna jest opinia klientów. Wszystkie wymienione kryteria możesz sprawdzić korzystając z portalu Moment.pl. Autorzy serwisu zebrali cenne informacje oraz komentarze osób, które miały okazję skorzystać już z oferty wybranych usługodawców. Pomaga to w podjęciu trafnej decyzji. Możesz dopasować lokalizację do miejsca, w którym często przebywasz- pracy, domu lub szkoły. Wybierając odpowiedni adres zaoszczędzisz czas na dojazd.

Portal Moment.pl umieści praktyczną sekcję z komentarzami. Poprzedni klienci często zostawiają w niej swoje sugestie i opnie dotyczące obsługi. Możesz się dowiedzieć, czy w środku panuje przyjazna atmosfera. Często w trakcie niezobowiązującej rozmowy można zdobyć ciekawe informacje na temat pielęgnacji włosów oraz doboru odpowiednich kosmetyków. Pomaga to w utrzymaniu dobrego efektu na długi czas po wizycie w salonie.

Szeroka ofert usług w salonach

Fryzjer w Łaziskach Górnych oferują zróżnicowany wachlarz możliwości. Kobiety mogą liczyć na kompleksowe podejście do pielęgnacji ich włosów. Właściwa opieka pozwala na utrzymanie ich zdrowej struktury. Do wykonywanych zabiegów należą m.in.: baleyage, flamboyage, sombre, ombre, koloryzacja, dekoloryzacja oraz strzyżenie damskie. To nie są jedyne propozycje. Każdy zakład posiada własną, ciekawą ofertę.

Profilowanie brody. Dobranie odpowiedniej fryzury. Doradztwo odnośnie środków pielęgnacyjnych. Z tych usług mogą skorzystać mężczyźni decydując się na salon fryzjerski z Łazisk Górnych, który jest dostępny w bazie portalu Moment.pl

Skorzystaj z rezerwacji online

Portal Moment.pl oferuje możliwość dokonania rezerwacji internetowej. Autorzy serwisu zapewniają szczegółowy wgląd w grafik poszczególnych usługodawców. Dzięki temu możesz dostosować datę oraz godzinę do swoich możliwości. Sprawdź także ciekawą opcję, którą jest możliwość dokonania rezerwacji przed ważną uroczystością, na przykład ślubem, weselem, czy spotkaniem biznesowym.

Na portalu Moment.pl znajdzie usługodawców, którzy zatrudniają najlepszych specjalistów. Ich personel posiada niezbędne certyfikaty. Podczas pracy posługują się profesjonalnym sprzętem. Każdy z wybranych lokali spełnia także zasady bezpieczeństwa BHP. Zapoznaj się z bazą usługodawców na Moment.pl i wybierz opcję, która spełni Twoje oczekiwania.