Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Krosno

Salon Reich Małgorzata - zarezerwuj wizytę

Salon Reich Małgorzata

Fryzjer

Rynek 1, 38-420 Korczyna

Jestem bardzo zadowolona. Już dawno nie miałam tak dobrze ściętych włosów. Widać, że Pani Małgorzata Reich jest profesjonalistką z dużym doswiadczeniem. W salonie panuje miła i sympatyczna atmosfera. Na pewno jeszcze skorzystam z usług tego zakladu i szczerze go polecam.

Płatności online
Salon Kosmetyki i Wizażu IMAGE Karolina Wysocka - zarezerwuj wizytę

Salon Kosmetyki i Wizażu IMAGE Karolina Wysocka

Fryzjer

Grodzka 68a, 38-400 Krosno
4.97
Płatności online
Sprzedaż bonów

Ogromny profesjonalizm i zaangażowanie. Wielka kultura osobista. Wyjątkowo mocno zgłębiona wiedza z zakresu kosmetologii. Zabiegi, które wykonują Pani Karolina i Pani Marlena zawsze spełniłniają moje wszelkie oczekiwania. Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Fryzjerski Arkadiusz Bar - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Arkadiusz Bar

Fryzjer

Rynek 25, 38-400 Krosno
0.0
Brak opinii
Płatności online
Bezpieczny salon

Witam serdecznie, nazywam się Arek Bar . Fryzjerstwem zajmuję się od wielu lat, nieustanie zagłębiając je nieprzeliczonymi oraz nie kończonymi się szkoleniami początkowo w kraju natomiast od kilku lat poza nim. Od wielu lat jestem też nauczycielem fryzjerów w całej Polsce , pracując jako

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Urody Butterfly Krosno - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Butterfly Krosno

Inne

Ulica Krakowska 21, 38-400 Krosno
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Jestem zadowolona z usług pani Ani świetnie przedłuża rzęsy i mega robi brwi polecam mega na pewno wpadnę jeszcze nie raz i chętnie skorzystam na pewno z jakiś jeszcze innych usług mój ulubiony salon polecam bardzo

Płatności online
Gabinet Urody Estetico - zarezerwuj wizytę

Gabinet Urody Estetico

Kosmetyczka

Józefa Piłsudskiego 49, 38-400 Krosno
Płatności online
Sprzedaż bonów

Już po pierwszej wizycie widać było efekty na skórze. Do tego zabieg był wykonany przez sympatyczna pracownice, która wszystko mi wyjaśniła i w trakcie całej wizyty starała się jak najlepiej o mnie zadbać. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę wracać do tego salonu.

Bezpieczny salon
Reha Foot Gabinet Fizjoterapii i Podologii  - zarezerwuj wizytę

Reha Foot Gabinet Fizjoterapii i Podologii

Inne

Niepodległości 44, 38-400 Krosno
4.94
Bezpieczny salon

Jeśli odczuwasz dolegliwości ze strony stóp, leczysz haluksy, ostrogi piętowe, odciski a dolegliwości ciągle wracają. Cierpisz na bóle kolan, bioder, kręgosłupa a nawet głowy lub martwisz się o stopy swojego dziecka Reha Foot to miejsce stworzone właśnie dla Ciebie. Zapraszam Cię do mojego

Salony bez rezerwacji online

Szukasz fryzjera w Krośnie?

Sprawdź bazę informacji na portalu Moment.pl, gdzie swoje oferty zamieszczają dobrzy fryzjerzy w Krośnie. Możesz dobrać zakład dokonując selekcji pod kątem lokalizacji, rodzaju usług a także obowiązującego cennika. Przeglądając poszczególne kategorie wybierzesz ofertę obejmującą zabiegi pielęgnacyjne, które będą odpowiadać Twoim wymaganiom.

Podczas dokonywania wyboru zwróć uwagę na kilka aspektów. Fryzjer w Krośnie powinien posiadać salon w odpowiedniej lokalizacji. To znaczy, że warto sprawdzić jaka odległość dzieli dany lokal od Twojego miejsca pracy lub domu. Wygodne umiejscowienie pozwoli zaoszczędzić czas na dojazd. 

W witrynie portalu Moment.pl udostępniono także praktyczną sekcję z komentarzami. Dzięki niej sprawdzisz jaką opinią cieszy się wybrany salon fryzjerski z Krosna. Swoimi wrażeniami mogą się dzielić wyłącznie osoby, które miały już okazję skorzystać z usług w danym miejscu. Znacząco podnosi to wiarygodność wystawianych komentarzy.

Usługi fryzjerskie

Niezależnie od tego czy jesteś przedstawicielem damskiej lub męskiej części klienteli, to możesz liczyć na zróżnicowany zakres usług. 

Kobietom proponuje się zestaw pielęgnacyjny obejmujący: kolorowanie, farbowanie, przedłużanie oraz regenerację włosów. Panie mogą także skorzystać z profesjonalnego doradztwa odnośnie doboru środków pielęgnacyjnych. Otaczając włosy odpowiednią opieką można utrzymać wizyty efekty w salonie na długi czas po jego opuszczeniu.

Mężczyźni mogą skorzystać z możliwości profilowania zarostu, a także profesjonalnego doradztwa w kontekście doboru fryzury. Stosując się do porad oraz oddając się w dobre ręce, mogą podkreślić atuty kształtu swojej twarzy, a także poczuć się pewnie, dzięki odpowiednio dobranej stylizacji.

Dokonaj rezerwacji online na Moment.pl!

Jeżeli zapoznasz się z bazą zakładów fryzjerskich z Krosna na portalu Moment.pl, to możesz skorzystać z intuicyjnego systemu rezerwacji, który gwarantuje szczegółowy wgląd w grafik poszczególnych salonów. Dzięki temu dopasujesz datę oraz godzinę wizyty w odpowiednim dla Ciebie przedziale czasowym. W każdym salonie fryzjerskim pracuje wykwalifikowany personel, który posiada wymagane certyfikaty, a także posługuje się profesjonalnymi przyborami. Sprawdź oferty poszczególnych usługodawców i wybierz propozycję spełniającą Twoje wymagania.