Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Kraków Stare Miasto

Claudius Hair Treser Academy - zarezerwuj wizytę

Claudius Hair Treser Academy

Fryzjer

Floriańska 18/3, 31-021 Kraków
4.96

Michał niezmiennie podnosi poziom. Korzystam z jego usług od lat i z każdym rokiem staje się coraz lepszy. Dodatkowo wygląd i atmosfera salonu Claudiusa jest tak unikalna, że aż chce się przychodzić jak najczęściej :)

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Kult Tattoo - zarezerwuj wizytę

Kult Tattoo

Inne

Szpitalna 20-22, 31-024 Kraków
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon

Bardzo profesjonalne studio, piercerka doradziła mi w każdej kwestii, wymieniła zrobiony kolczyk na krótszy i przy okazji zrobiła mi dwie nowe dziurki. Wszystko goi się w porządku, zawsze też można wpaść i dopytać jak się ma wątpliwości. Bardzo polecam :)

Płatności online
Laker - zarezerwuj wizytę

Laker

Paznokcie

Wiślna 3/12, 31-007 Kraków
4.98
Płatności online

Henna i regulacja brwi jak zawsze spełniła moje oczekiwania i nigdzie indziej nie będę się umawiać na ten zabieg :)) Paznokcie robię rzadko, dlatego potrzebowałam porady, jakie zrobić i jaki kolor i w obu tematach doradzono mi doskonale, jestem bardzo zadowolona z efektu!!! :)))

Płatności online
Bezpieczny salon
ThaiBali - zarezerwuj wizytę

ThaiBali

Masaż

ul. Floriańska 36, 31-021 Kraków
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Me and my best friend went here for a 60 minute relaxing time. Wonderful place and we can definitely recommend it, we would visit it again if we come to krakow.

TomaszaSPA - zarezerwuj wizytę

TomaszaSPA

Masaż

Św.Tomasza24/9, 31-027 Kraków
4.81

Jestem bardzo zadowolona z hybryd wykonywanych przez Panią Celinę- trzymają się minimum 15 dni, często do 3 tygodni. Zabieg jest zawsze punktualnie, nie ma żadnych opóźnień, Pani działa bardzo sprawnie, jest miła atmosfera, sprzyja odprężeniu po pracy :) Naprawdę wszystko na medal! Z całego serca polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Les Perles Kraków  - zarezerwuj wizytę

Les Perles Kraków

Paznokcie

Św. Marka 16, 31-018 Kraków-Śródmieście
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon

Pani Ola, jest b dokladna jesli chodzi o mani & pedi, tym b jesli jest uzywany zwykly lakier. Henna brwi rowniez jest b dobrze wykonana. pozdrawiam, Joanna

ConsensusMED dr Jasiewicz - zarezerwuj wizytę

ConsensusMED dr Jasiewicz

Inne

pl. Szczepański, 3, 31-011 Kraków
4.94

Dr. Katarzyna Jasiewicz jest wysokiej klasy specjalista. Od kilku miesięcy borykam się z problemem skory a po wczorajszej wizycie w Consensus Med wiem ze pani doktor pomoże mi w jego rozwiązaniu. Uspokoiła mnie, wszystko wytłumaczyła i opisała dokładnie sposób dalszego działania. To bardzo ważne dla pacjenta, Dziękuje!

Salony bez rezerwacji online

Zmiana fryzury w jednym z salonów na Starym Mieście

Wizyta u fryzjera to przeważnie moment, gdy chcemy coś zmienić w naszym wyglądzie i poprawić wygląd zewnętrzny. Nie da się ukryć, że akurat fryzura odgrywa w tym względzie znacząco rolę i często zwraca się uwagę na ten właśnie aspekt. Dlatego też warto wybrać solidnych fachowców i umówić się do fryzjera na krakowskim Starym Mieście. Zapraszamy serdecznie do naszych salonów, zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Z całą pewnością nikt nie będzie zawiedziony, jeśli chodzi o standardy odnoszące się do wyposażenia naszych salonów. Cały czas staramy się, aby proponować klientom nowe rozwiązania i z każdym rokiem oferta jest rozbudowywana. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych.

Dobry fryzjer na Starym Mieście w Krakowie czeka na chętnych, którzy zamierzają wprowadzić w swoim życiu zmiany na lepsze. Warto zacząć od fryzury, gdyż na pewno doprowadzi to do poprawy samopoczucia. Rezerwacja wizyty w wybranym salonie przebiega niesamowicie sprawnie. wystarczy wejść na stronę internetową Moment.pl i wyszukać konkretne propozycje. Naturalnie posiadamy również inną opcję w postaci aplikacji mobilnej. Jak widać nie powinno być kłopotów z szybką rezerwacją daty.

Usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn

Można zauważyć, iż coraz więcej mężczyzn zaczyna korzystać z usług fryzjerskich i wcale nie chodzi jedynie o zwykłe strzyżenie. Panowie chcą przy tym prezentować się modnie i nienagannie pod każdym względem. Nie może więc dziwić, iż w grę wchodzą tu rozmaite stylizacje i oryginalne fryzury. Z pewnością nikomu nie odmówimy i jesteśmy otwarci na prośby naszych klientów. Salony fryzjerskie na Starym Mieście w Krakowie bez wątpienia mogą być spokojnie polecone zarówno mężczyznom jak i kobietom. W tym drugim przypadku także staramy się spełniać wszelkie sugestie klientek odnośnie wymarzonej fryzury, Jak dotąd wyniki są jak najbardziej pozytywne. Świadczyć o tym mogą choćby dostępne na stronie opinie, z którymi każda osoba ma okazję się zapoznać w dowolnym momencie.

Już teraz zapraszamy do dzielenia się z nami wrażeniami i recenzjami po zakończonej wizycie. To dla nas ważne źródło informacji, dzięki któremu wiemy, co ewentualnie należy jeszcze poprawić. Zatrudniamy fachowców znających się na swojej pracy. Na pewno nie będą mieli żadnych kłopotów z modelowaniem, czesaniem czy ułożeniem włosów na jakąś specjalną okazję. Proponujemy także przedłużanie i farbowanie włosów. Dobry fryzjer na Starym Mieście w Krakowie spisze się bez zarzutu.

Baza salonów fryzjerskich na Starym Mieście w Krakowie

W udostępnionej przez nas bazie salonów w Krakowie każdy z pewnością znajdzie dla siebie najbardziej dogodną lokalizację. Decydującym czynnikiem może być na przykład bliskość miejsca zamieszkania lub też inne szczegóły. Najważniejsze, że rezerwacja terminu trwa dosłownie kilka minut i po niedługim czasie oczekiwania możemy udać się do fryzjera na krakowskim Starym Mieście. Kładziemy duży nacisk na dobry kontakt z klientami i nie ukrywamy, że stanowi dla nas istotny priorytet w codziennych działaniach.

Dokładnie wysłuchujemy opinii ludzi na temat interesujących ich fryzur, a następnie staramy się doradzić i przechodzimy do działania. Taki sposób postępowania przynosi korzyści, gdyż klienci są zadowoleni z jakości obsługi w każdym z naszych salonów. Na pewno na tym nie poprzestaniemy i będziemy aktywnie dążyć do dalszego rozwoju. Liczymy na to, iż nasi klienci z aprobatą będą przyglądać się podobnym działaniom. Salony fryzjerskie na Starym Mieście w Krakowie czekają na chętnych. Zapraszamy do współpracy!