Koloryzacja i farbowanie włosów Warszawa Żoliborz

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5525 opinii

Jestem po wizycie u Ani Modzelewskiej. Wspaniała dziewczyna. Włosy miałam w stanie opłakanym po wizycie u innego fryzjera. Ania spojrzała fachowym okiem powiedziała co i jak mam robić przez najbliższe dwa miesiące. Odradziła stanowczo ponowne farbowanie i cięcie. Zrobiłyśmy tonowanie i odżywienie i w końcu mogę patrzeć w lustro z ulgą. Dziękuję:)

Dea Hair Factory

Fryzjer

Stawki 8, 00-688 Warszawa
5.0
121 opinii

Aleksander, mój mistrz :) Z jednej strony otwarty na to co mówię i czego oczekuję, ale z drugiej strony swoją wiedzą i doświadczeniem doradza i odradza to co niekorzystne dla moich włosów. Jak zawsze bardzo profesjonalnie i sympatycznie.

"OdNova "team dla urody

Fryzjer

Gwiaździsta 27, 01-651 Warszawa
5.0
34 opinie

Koloryzacja + odrosty - doskonale dobrana mieszanka farby bez niszczenia włosów. Świetne odżywki i olejki do włosów oraz staranne strzyżenie dla podkreślenia koloryzacji. Pani Ania jest moją fryzjerką do 2 lat - gorąco polecam.

Madelski Hair Salon

Fryzjer

Kazimierza Promyka 5, 01-604 Warszawa
5.0
41 opinii

Wizyta baaaardzo pozytywna. P. Emil to prawdziwy Stylista i Mistrz cięcia. Wystarczy jedno spojrzenie, jedno pytanie i wszystko jasne. Zasługuje na pełne zaufanie. Myślałam, że w moim mocno dojrzałym wieku niewiele można zmienić na lepsze. P. Emil zmienił to postrzeganie. P. Agnieszka - wyjątkowa.

Zakrzewska Atelier

Fryzjer

Mickiewicza 32A/2, 01-616 Warszawa
5.0
1 opinia

Atelier założone przez Bogumiłę Zakrzewską to miejsce, w którym zadbasz o swoją stylową fryzurę i przeżyjesz niezwykle przyjemne chwile. Dopieszczone wnętrza salonu wprawią Cię w dobry nastrój, zapewniając Ci luksusowe doznania i zupełny relaks. Kameralna atmosfera pozwala na maksymalne dop

2Z Studio

Fryzjer

Andersa 15, 00-159 Warszawa
0.0
Brak opinii

2Z Studio to wyjątkowe klimatyczne kameralne miejsce, gdzie oferujemy wszystkie rodzaje usług fryzjerskich na wysokim poziomie. Poczuj się komfortowo, napij się pysznej kawy albo drinka, zrelaksuj.... Zdjęcia naszych prac można zobaczyć na instagramie albo FB @2ztudio Ważna inform

Salony z podobnych kategorii

Hair&Skin Therapy

Fryzjer

Renesansowa 5a, 01-905 Warszawa
5.0
27 opinii

Jestem stałą pacjentką pani Agaty już od kilku lat. Jestem pod wrażeniem pięknego, estetycznego gabinetu, w którym byłam dzisiaj pierwszy raz. Same usługi i osobę Pani Agaty serdecznie polecam, wyprowadziła moją skórę i włosy ze stanu fatalnego na dobrą drogę.