Koloryzacja i farbowanie włosów Warszawa Białołęka

Warsztat Fryzjerski

Warsztat Fryzjerski

Fryzjer

Książkowa 9a lok.9, 03-134 Warszawa

Jestem klientką Martyny od kilku lat i odkąd ją poznałam nie byłam u innego fryzjera. Zawsze jestem zadowolona z osiągniętego efektu. Dziewczyny słuchają klientów i potrafią doradzić. Profesjonalizm i ciężka praca to ich główne cechy. Z całego serca polecam Warsztat Fryzjerski!!

STUDIO  REA TETIS

STUDIO REA TETIS

Fryzjer

Krokwi 36/8, 03-114 Warszawa

Bardzo długo szukałam fryzjerki, która oprócz wnikliwej analizy i fachowej porady stylistycznej , spełniła moje oczekiwania dotyczące koloru włosów. Z fotela Pani Danuty można wstać tylko z zadowoleniem i totalnym „ dopieszczeniem „ Polecam Rea Tetis w 100 %

Hair Styling Team Galeria Północna

Hair Styling Team Galeria Północna

Fryzjer

Światowida 17, 03-144 Warszawa

Profesjonalne strzyżenie i koloryzacja, miłe i grzeczne podejście do klienta. Cieszę się, że jesteście dostępni w niedzielę. Zapisuję się do stałych klientów. Dziękuję i pozdrawiam.

THALGO DAY SPA & SALON

THALGO DAY SPA & SALON

Fryzjer

Odkryta 58, 03-140 Warszawa
5.0

Drugi raz b byłam u Monisi. Jak za pierwszym razem jak również i za tym razem Monika spisała się na medal - złoty medal. :-) Zawsze doradzi, pomoże. Zawsze miło spędzam czas w Salonie.

Studio Urody Discolor

Studio Urody Discolor

Fryzjer

Światowida 63lok6, 03-144 Warszawa
5.0

Pan Paweł jest bardzo dobrym fachowcem z wyczuciem i "dobrym okiem". Jestem bardzo zadowolona z wyglądu i kondycji moich włosów. Polecam gorąco- takich specjalistów jest mało, a cena za taką usługę naprawdę niska - znam stylistów, którzy za gorszą jakość biorą 3 razy więcej.

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Love Mani

Love Mani

Paznokcie

Książkowa 9b lok 4, 03-134 Warszawa

Po raz kolejny wychodzę zadowolona z usług Love Mani. Pedicure kwasowy wykonany z niezwykłą starannością. Dziękuję Pani Kasi za jedwabiście gładkie stopy. Niezdecydowanym polecam usługę.

Studio Urody Beauty Room

Studio Urody Beauty Room

Kosmetyczka

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa

Już drugi raz miałam przyjemność mieć wspaniały zabieg Winter Glow. Gorąco go polecam!!! Winter Glow to 90 minut cudownego relaksu, odprężenia i niesamowitych wrażeń. Buzia jest po nim odżywiona i cała tryska energią. W wykonaniu Ani to prawdziwa przyjemność. Myślę, że całkiem niedługo go powtórzę!!!