Koloryzacja i farbowanie włosów Poznań Nowe Miasto

 più

più

Fryzjer

Za Groblą 5/1, 61-860 Poznań

Marcin to naprawdę najlepszy fryzjer u jakiego kiedykolwiek byłam. Uratował moje włosy po tragicznej koloryzacji w innym salonie. Efekt wyszedł piękny i z pewnością będę wracać :) Dodatkowo mega klimatyczny salon i super atmosfera! Polecam! :)

LOCAL.hair

LOCAL.hair

Fryzjer

Garbary 43, 61-869 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z usługi rozjaśniania włosów. Mateusz analizuje typ kolorystyczny klientki, dzięki czemu kolor włosów jest trafiony i bardzo dobrze dobrany. Wizyta poprzedzona jest wyczerpującą rozmową o oczekiwaniach klientki. Obsługa na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo polecam! 😊

Nów Pracownia Fryzjerska

Nów Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

Kolejowa 1/3, 60-715 Poznań
5.0

Kuba to mój stały fryzjer. Polecam Paniom, które mają problematyczne włosy - np. przerzedzone, przesuszone, porowate czy generalnie w słabej kondycji. Na pewno nie usłyszycie, że macie straszne włosy i co ja mam teraz z tym zrobić....:)

W O N D E R L A N D

W O N D E R L A N D

Fryzjer

28 Czerwca 1956 r. 384, 61-441 Poznań

Pełen profesjonalizm i ogromne wyczucie Pani Elizy, która zwraca uwagę na karnację, kondycję włosów, kształt twarzy i świetnie potrafi doradzić. Jestem zachwycona - włosy naturalnie rozjaśnione, pięknie dobrany kolor, który rozświetlił twarz i odjął lat :) Na pewno wrócę:) Gorąco polecam!

SYNERGIA salon fryzjerski

SYNERGIA salon fryzjerski

Fryzjer

ul. Wojskowa 4, 61-792 Poznań

Kręciolki trzymają się razem :) Paulina to profesjonalistka. Widać i czuć, że kocha swoją pracę. Moich włosów dotyka z prawdziwym namaszczeniem, a one się jej słuchają :) W dodatku bardzo subtelna i kulturalna osoba, sympatyczna. Skupiona. Ma fajne wizje. Dla mnie - bomba!

Hair-Club

Hair-Club

Fryzjer

Piątkowska 84 d, 60-648 Poznań

Wreszcie znalazłam najlepszego fryzjera :) Niech nie zwiedzie Was młody wiek - pani Alicja jest profesjonalistką i bardzo doświadczoną fryzjerką, która doskonale zna się na fryzjerskim fachu. Dziękuję za piękny kolor, miłą atmosferę i wspaniały relaks.

Open Hair

Open Hair

Fryzjer

Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań
5.0

Moja druga wizyta u Karolina- i drugi raz super, jestem bardzo zadowolona z cięcia, włosy same pięknie się układają, a dzięki poleconemu przez Karolinę zabiegowi przed cięciem- są odżywione i błyszczące. Pełen profesjonalizm, a przy tym niezwykle miła i przyjazna atmosfera! Polecam!

Salon urody Art chagall

Salon urody Art chagall

Fryzjer

osiedle Rusa 7, 61-245 Poznań
4.9

Pani Magda jest profesjonalną fryzjerką i bardzo sympatyczną osobą. Zawsze czaruje mi piękny kolorek. Włosy się idealnie układają i są super zdrowe i wygładzone po wizycie. Polecam z całego serca!!!!

Akademia Wierzbicki & Schmidt (Ostrowska 363)

Akademia Wierzbicki & Schmidt (Ostrowska 363)

Fryzjer

Ostrowska 363, 61-312 Poznań
5.0

Pani Karolina wykazała się profesjonalizmem, poświęciła dużo czasu na moją koloryzacje. Efekt końcowy był inny niż zaplanowałam, ale Pani Karolina wytłumaczyła dlaczego tak się stało. Mimo, że był inny też byłam zadowolona. Klient nie zawsze ma rację:-)

Akademia Wierzbicki&Schmidt Poznań

Akademia Wierzbicki&Schmidt Poznań

Fryzjer

Marcelińska 96B, 60-324 Poznań
5.0

Byłam w salonie po raz pierwszy, zapewne nie ostatni. Asi podejście do klienta bardzo profesjonalne, przyjemna atmosfera, a jakość świadczonych usług doskonała. Pierwszy raz wyszłam z salonu tak zadowolona. Jeżeli chodzi o ceny to przyznam, że może są dość wysokie, ale wiedza i profesjonalizm kosztuje :) Pozdrawiam serdecznie!

MONA CENTRUM URODY

MONA CENTRUM URODY

Fryzjer

Umultowska 45, 61-614 Poznań
4.9

Miła i swobodna atmosfera, niesamowite efekty zauważalne już po pierwszym zabiegu Venus. Doradztwo i profesjonalizm to dla mnie najważniejsze w Centrum Urody Mona, dzięki temu zabiegi są odpowiednio dla mnie dobrane. Polecam wszystkim Agnieszka