Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja i farbowanie włosów Poznań Nowe Miasto

Poznański Instytut Kosmetologii - zarezerwuj wizytę

Poznański Instytut Kosmetologii

Fryzjer

Święty Marcin 51, 61-806 Poznań

Jestem zachwycona !!!! Najlepsza fryzjerka na jaka trafiłam w życiu ! Dziś miałam robiona farbę na mega odrostach, ogólnie totalna zmiana koloru z ciemnych na jasne z refleksami - kolor moich włosów jest cudowny, bez żadnych przebarwień, botox mega !!

LOCAL.hair - zarezerwuj wizytę

LOCAL.hair

Fryzjer

Garbary 43, 61-869 Poznań
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z usługi rozjaśniania włosów. Mateusz analizuje typ kolorystyczny klientki, dzięki czemu kolor włosów jest trafiony i bardzo dobrze dobrany. Wizyta poprzedzona jest wyczerpującą rozmową o oczekiwaniach klientki. Obsługa na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo polecam! 😊

Copper Deer Studio - zarezerwuj wizytę

Copper Deer Studio

Fryzjer

Ul.Świętego Czesława 13 , 61-575 Poznań
4.96
Bezpieczny salon

Moje zniszczone włosy w końcu zostały doprowadzone po wcześniejszym salonie do super stanu i jednolitego koloru. Ogromna wiedza,umiejętności i doświadczenie Polecam z czystym sumieniem Dominikę, której można zaufać i powierzyć swoje włosy.

 più - zarezerwuj wizytę

più

Fryzjer

Za Groblą 5/1, 61-860 Poznań
4.99
Sprzedaż bonów

Po raz kolejny super zadowolona! :) W końcu znalazłam salon, do którego wracam z przyjemnością i Paulinę, której w pełni ufam i wiem, że cokolwiek nie wymyślimy będzie rewelacyjny efekt! Z całego serca polecam piu!!!

AppoHair - zarezerwuj wizytę

AppoHair

Fryzjer

Niedziałkowskiego 24 , 61-578 Poznań
4.97

Absolutnie powyżej moich oczekiwań!!! Szczerze polecam. Niesamowita atmosfera, pełen profesjonalizm i świetne produkty. Klient czuje się bardzo dopieszczony. Z niecierpliwością czekam na następną wizytę. Pozdrawiam

Nów Pracownia Fryzjerska - zarezerwuj wizytę

Nów Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

Kolejowa 1/3, 60-715 Poznań

Niesamowite podejście do włosów, pełen profesjonalizm 💜💙🧡♥️💚🤎Kolor, dzięki Kubie, cudowny, mieniący się, świetnie dopasowany, dziękuję!!! Cięcie Ani jak zawsze idealne. Cała załoga Nowiu ma super podejście, widać ogromne zaangażowanie Wszystkich 💪🙂 Dziękuję!!!

FRYZJERZY - zarezerwuj wizytę

FRYZJERZY

Fryzjer

Ratajczaka 36/3b, 61-816 Poznań
4.94
Bezpieczny salon

Syntia mnie uratowała! Poprzednia wizyta u innego fryzjera skończyła się tragedią, czerwienią i niekorzystnym ścięciem. Syntia zadbała o poprawę na naturalny odcień oraz doradziła w jakiej fryzurze będę wyglądała lepiej. Atmosfera taka, że mogłabym wpadać co tydzień!

Fryzjerstwo MJ - zarezerwuj wizytę

Fryzjerstwo MJ

Fryzjer

Hetmańska 9\2, 60-254 Poznań
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Monika jest niezwykle utalentowana, to prawdziwa artystka! Do tego bardzo dyskretna i nie narzuca swoich wizji..potrafi słuchać klienta. Za każdym razem opuszczam salon z nową, twarzową fryzurą😊Gorąco polecam!!!