Koloryzacja i farbowanie włosów Poznań

LOCAL.hair

LOCAL.hair

Fryzjer

Garbary 43, 61-869 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z usługi rozjaśniania włosów. Mateusz analizuje typ kolorystyczny klientki, dzięki czemu kolor włosów jest trafiony i bardzo dobrze dobrany. Wizyta poprzedzona jest wyczerpującą rozmową o oczekiwaniach klientki. Obsługa na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo polecam! 😊

 più

più

Fryzjer

Za Groblą 5/1, 61-860 Poznań

Marcin to naprawdę najlepszy fryzjer u jakiego kiedykolwiek byłam. Uratował moje włosy po tragicznej koloryzacji w innym salonie. Efekt wyszedł piękny i z pewnością będę wracać :) Dodatkowo mega klimatyczny salon i super atmosfera! Polecam! :)

Nów Pracownia Fryzjerska

Nów Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

Kolejowa 1/3, 60-715 Poznań

Kuba to mój stały fryzjer. Polecam Paniom, które mają problematyczne włosy - np. przerzedzone, przesuszone, porowate czy generalnie w słabej kondycji. Na pewno nie usłyszycie, że macie straszne włosy i co ja mam teraz z tym zrobić....:)

W O N D E R L A N D

W O N D E R L A N D

Fryzjer

28 Czerwca 1956 r. 384, 61-441 Poznań

W 2 słowach - pełna profeska! Dziękuję P. Elizie za podjęcie się wyzwania i świetne wykonanie. Ponad to za porady i przyjemną atmosferę podczas kilkugodzinnej rewolucji:) Wiedza fryzjerska P. Elizy bardzo mi zaimponowała, a do tego pasja, z jaką wykonuje swoją pracę jest widoczna gołym okiem! Na pewno będę wracać i polecać z całego serducha:)

SYNERGIA salon fryzjerski

SYNERGIA salon fryzjerski

Fryzjer

ul. Wojskowa 4, 61-792 Poznań

Kręciolki trzymają się razem :) Paulina to profesjonalistka. Widać i czuć, że kocha swoją pracę. Moich włosów dotyka z prawdziwym namaszczeniem, a one się jej słuchają :) W dodatku bardzo subtelna i kulturalna osoba, sympatyczna. Skupiona. Ma fajne wizje. Dla mnie - bomba!

Hair-Club

Hair-Club

Fryzjer

Piątkowska 84 d, 60-648 Poznań

Wreszcie znalazłam najlepszego fryzjera :) Niech nie zwiedzie Was młody wiek - pani Alicja jest profesjonalistką i bardzo doświadczoną fryzjerką, która doskonale zna się na fryzjerskim fachu. Dziękuję za piękny kolor, miłą atmosferę i wspaniały relaks.

Dom Urody

Dom Urody

Fryzjer

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo

Cięcie bardzo mi się podoba, jest tak jak chciałam. Pani Renata bardzo miła, jednak dość mocno pociąga pasma włosów, mi to nie przeszkadza, ale są osoby bardziej delikatne ;) cenowo dobrze, jednak cena różniła się od ceny podanej w aplikacji. Jestem zadowolona, polecam!

Salon urody Art chagall

Salon urody Art chagall

Fryzjer

osiedle Rusa 7, 61-245 Poznań

Pani Magda jest profesjonalną fryzjerką i bardzo sympatyczną osobą. Zawsze czaruje mi piękny kolorek. Włosy się idealnie układają i są super zdrowe i wygładzone po wizycie. Polecam z całego serca!!!!

Akademia Wierzbicki & Schmidt (Ostrowska 363)

Akademia Wierzbicki & Schmidt (Ostrowska 363)

Fryzjer

Ostrowska 363, 61-312 Poznań

Jak zawsze, pan Adrian Skopiński wykonał perfekcyjną koloryzację. Nigdy nie mówię czego oczekuję, ponieważ on najlepiej wie, co moim włosom służy. Starannie wykonuje swoją pracę, oprócz tego, że jest profesjonalistą , jest również bardzo sympatycznym człowiekiem, z którym bardzo dobrze się rozmawia.

MONA CENTRUM URODY

MONA CENTRUM URODY

Fryzjer

Umultowska 45, 61-614 Poznań

Miła i swobodna atmosfera, niesamowite efekty zauważalne już po pierwszym zabiegu Venus. Doradztwo i profesjonalizm to dla mnie najważniejsze w Centrum Urody Mona, dzięki temu zabiegi są odpowiednio dla mnie dobrane. Polecam wszystkim Agnieszka