Koloryzacja i farbowanie włosów Poznań

LOCAL.hair

LOCAL.hair

Fryzjer

Garbary 43, 61-869 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z usługi rozjaśniania włosów. Mateusz analizuje typ kolorystyczny klientki, dzięki czemu kolor włosów jest trafiony i bardzo dobrze dobrany. Wizyta poprzedzona jest wyczerpującą rozmową o oczekiwaniach klientki. Obsługa na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo polecam! 😊

Nów Pracownia Fryzjerska

Nów Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

Kolejowa 1/3, 60-715 Poznań
5.0

Kuba to mój stały fryzjer. Polecam Paniom, które mają problematyczne włosy - np. przerzedzone, przesuszone, porowate czy generalnie w słabej kondycji. Na pewno nie usłyszycie, że macie straszne włosy i co ja mam teraz z tym zrobić....:)

W O N D E R L A N D

W O N D E R L A N D

Fryzjer

28 Czerwca 1956 r. 384, 61-441 Poznań

Pełen profesjonalizm i ogromne wyczucie Pani Elizy, która zwraca uwagę na karnację, kondycję włosów, kształt twarzy i świetnie potrafi doradzić. Jestem zachwycona - włosy naturalnie rozjaśnione, pięknie dobrany kolor, który rozświetlił twarz i odjął lat :) Na pewno wrócę:) Gorąco polecam!

Salon Alchemik

Salon Alchemik

Fryzjer

Wojskowa 4, 61-792 Poznań

Kręciolki trzymają się razem :) Paulina to profesjonalistka. Widać i czuć, że kocha swoją pracę. Moich włosów dotyka z prawdziwym namaszczeniem, a one się jej słuchają :) W dodatku bardzo subtelna i kulturalna osoba, sympatyczna. Skupiona. Ma fajne wizje. Dla mnie - bomba!

piu

piu

Fryzjer

Za Groblą 5/1, 61-860 Poznań
5.0

Marcin to naprawdę najlepszy fryzjer u jakiego kiedykolwiek byłam. Uratował moje włosy po tragicznej koloryzacji w innym salonie. Efekt wyszedł piękny i z pewnością będę wracać :) Dodatkowo mega klimatyczny salon i super atmosfera! Polecam! :)

Hair-Club

Hair-Club

Fryzjer

Piątkowska 84 d, 60-648 Poznań

Wreszcie znalazłam najlepszego fryzjera :) Niech nie zwiedzie Was młody wiek - pani Alicja jest profesjonalistką i bardzo doświadczoną fryzjerką, która doskonale zna się na fryzjerskim fachu. Dziękuję za piękny kolor, miłą atmosferę i wspaniały relaks.

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

ul.Obornicka 85 , 62-002 Suchy Las

Po raz pierwszy z życiu wreszcie mam na włosach kolor o jakim marzyłam od lat!!!!! Pani Roxana słucha i wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności tak, żeby osiągnąć efekt o którym rozmawiałyśmy, a nie to, co akurat wyjdzie. Nigdy Jej nie zamienię na żadną inna fryzjerkę!!!

Dom Urody

Dom Urody

Fryzjer

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo
5.0

Cięcie bardzo mi się podoba, jest tak jak chciałam. Pani Renata bardzo miła, jednak dość mocno pociąga pasma włosów, mi to nie przeszkadza, ale są osoby bardziej delikatne ;) cenowo dobrze, jednak cena różniła się od ceny podanej w aplikacji. Jestem zadowolona, polecam!

Salon urody Art chagall

Salon urody Art chagall

Fryzjer

osiedle Rusa 7, 61-245 Poznań
5.0

Pani Magda jest profesjonalną fryzjerką i bardzo sympatyczną osobą. Zawsze czaruje mi piękny kolorek. Włosy się idealnie układają i są super zdrowe i wygładzone po wizycie. Polecam z całego serca!!!!

M-beauty

M-beauty

Fryzjer

Pilotów 30, 60-409 Poznań
5.0

Salon M-Beauty powstał z pasji do dbania o drugiego człowieka. Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Prowadzimy rozbudowane programy zabiegowe opart