Pasemka Warszawa

3632 wyniki

Filip Galas Freehair Team

Koloryzacja i farbowanie włosów

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa
5.0
704 opinie

Cięcie u Filipa jak zawsze super, włosy bardzo dobrze się układają. Kolor robiła mi pierwszy raz Pani Asia Tomaszewska i również jestem zadowolona zwłaszcza, że ładny blond zwłaszcza chłodny wcale nie łatwo uzyskac. Atmosfera tez b.mila. Polecam i pozdrawiam caly Team !

Naturalnie To Tu Gocław

Koloryzacja i farbowanie włosów

ul.Jana Nowaka Jezioranskiego 9/U9, 03-984 Warszawa
5.0
86 opinii

Duża wiedza w zakresie koloryzacji i pielęgnacji włosów kosmetykami naturalnymi. Bardzo dobrze dobrano mi kolor włosów oraz wykonano strzyżenie. Do tego atmosfera miejsca jest bardzo ciekawa, wręcz domowa i niewymuszona. Serdecznie polecam ten salon.

Łukasz Mróz Hair

Koloryzacja i farbowanie włosów

ul. Flory 7/118 (klatka B, lokal 18a), 00-586 Warszawa
5.0
7 opinii

Salon Łukasz Mróz Hair to nowe, wyjątkowe miejsce na fryzjerskiej mapie Warszawy. Usługi na wysokim poziomie, skierowane zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Serdecznie zapraszamy.

ArtStudio

Koloryzacja i farbowanie włosów

Czumy 6A, paw 2, 01-355 Warszawa
5.0
9 opinii

W Warszawie jest wiele salonów fryzjersko-kosmetycznych, które oferują usługi na wysokim poziomie. Na ich tle wyróżnia się jedno miejsce – położony na Bemowie, przy ulicy Czumy 6. W tym salonie każdy Klient może liczyć na profesjonalną obsługę – wykonanie usługi, doradztwo oraz milą atmosfe

Dorothy Studio

Koloryzacja i farbowanie włosów

Zimna 2, 00-138 Warszawa
5.0
1 opinia

Dhoroty Studio to znany salon urody w Warszawie. Za wyjątkową atmosferę tego miejsca odpowiedzialna jest Dorota Wodzińska, która dba o wygląd i dobre samopoczucie swoich klientów już od ponad 20-stu lat. Stylistka może pochwalić się tytułem Kreatora Form przyznawanym przez L’Oreal. Dorota W

Farben

Koloryzacja i farbowanie włosów

Radosna 2B, 05-400 Otwock
5.0
382 opinie

Fantastyczna i profesjonalna obsługa z wielkim talentem i sercem do wykonywanej pracy :) Pani Patrycja to super fryzjerka, zawsze słucha co się do niej mówi i oczekuje, a kiedy chce się coś zmienic, służy pomocą. Moje oczekiwania spełnione w 1000%! Z czystym sumieniem polecam ten salon.

Salony z podobnych kategorii