Pasemka Pszczyna

54 wyniki

Studio Milion

Zamenhofa 4, 43-200 Pszczyna
5.0
494 opinie

Pierwszy raz byłam u P. Magdy i zostałam kupiona fenomenalną koloryzacją. Do tego pełen profesjonalizm i bardzo duża wiedza. Zero półśrodków, p. Magda faktycznie wie co robi i widać tego efekty. Moja głowa i włosy zostają u niej bezterminowo! Dziękuję raz jeszcze:)

DAISY HAIR & NAIL ART

Kopernika 8/2, 43-200 Pszczyna
5.0
574 opinie

Pani Dorota nawet po dłuższej nieobecności klienta potrafiła dobrać idealny kolor, odpowiedni do jego indywidualnych potrzeb i cech zewnętrznych. W Swojej pracy pani Dorota jest doskonała i jest jednym z najlepszych fryzjerów, z usług których miałam możliwość korzystać.

Puchałka Hair Academy

plac Targowy 7, 43-200 Pszczyna
5.0
706 opinii

Jestem pełna podziwu dla kunsztu i wyczucia. Kolor rewelacyjny, odcień karmelowej rudości łagodny i ta delikatność jasnych refleksów na piątkę. Czas spędzony w miłej, relaksującej atmosferze. Z niecierpliwością czekam na kolejną owocną wizytę. Pozdrowienia dla całego sztabu.

Fryzjernia

Szymanowskiego 23, 43-200 Pszczyna
4.9
51 opinii

Gorąco polecam wszystkim paniom, które chcą cos zmienić, ale same do końca nie wiedza co. Najlepszy fryzjer u jakiego byłam. Panie maja wielka wiedzę , można liczyć na ich kreatywność i nie martwić sie, ze cos pójdzie nie tak 🙃 Polecam !

Salony z podobnych kategorii

salon fryzjerski Rozzi

Bogedaina 5, 43-200 Pszczyna
5.0
9 opinii

Salon fryzjerski ROZZI oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi fryzjerskie w przystępnej cenie. Zapraszamy do Pszczyny, na ul. Bogedaina 5. Umów wizytę online i opowiedz nam, czego potrzebujesz. Wysłuchamy, jakie są Twoje potrzeby i potencjalne wyzwania pielęgnacyjne i postaramy się speł

Biosalon

Dworcowa 30a, 43-200 Pszczyna
0.0
Brak opinii

Idealnie dobrana fryzura. Właściwe strzyżenie potrafi podkreślić piękno twarzy. Kiedy pragniesz odmiany w kilka chwil - wystarczy zmienić kolor włosów. W naszym salonie pomożemy Ci dobrać najlepszy kolor do Twojego typu urody i temperamentu. Szeroki wybór produktów do koloryzacji gwarantuje

Salony z tej samej miejscowości

Salony bez rezerwacji online

Beauty Line

Katowicka 39, 43-200 Pszczyna
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany