Pasemka Gdańsk

Salon Urody Prestige No.1

Salon Urody Prestige No.1

Fryzjer

Niepołomicka 32, 80-180 Gdańsk

Bardzo serdecznie dziękuję Pani Wioli za pomoc w poprawieniu koloru moich włosów. Niestety poprzedni fryzjer bardzo zepsuł mi włosy i nałożył ciepłe tony których nie znoszę. Pani Wiola mimo złego samopoczucia nie anulowała mojej wizyty także ogromne podziękowania :) Wierzę że kolejne wizyty doprowadzą moje włosy do wymarzonego koloru.

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Fryzjer

Do Studzienki 7, 80-227 Gdańsk

Jestem klientem salonu Hair Trendy na ul. Do Studzienki od ponad 5 lat. Ekipa świetna i miła atmosfera. Po prostu profesjonaliści. Zachęcam niezdecydowanych i tych, którzy poszukują „swojego” fryzjera. Polecam salon, zwłaszcza Piotra, który zna się naprawdę na rzeczy !

Studio Fryzjerskie Agnes

Studio Fryzjerskie Agnes

Fryzjer

Wawelska 23, 80-034 Gdańsk
Bezpieczny salon

Agnes is one of the most talented stylists I have met to date. She can expertly suggest the most flattering color and style. Her work is consistently amazing and I get tons of compliments all the time. This salon is one of the best in Gdansk and I highly recommend it.

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Adrian Myszkowski

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Adrian Myszkowski

Fryzjer

Władysława Biegańskiego 10, 80-807 Gdańsk
Bezpieczny salon

W salonie panuje wspaniała atmosfera. Czysto, elgancko. Pierwszy salon w którym za każdym razem widzę, ze wszystko jest dezynfekowane. Wysokiej jakości kosmetyki. Polecam p.Adriana i Dorotkę - mistrzowie w swoim fachu. Brawo Wy! Zawsze wychodzę zadowolona. Kolor i strzyżenie super.

Sprzedaż bonów
Hair Bar Sopot

Hair Bar Sopot

Fryzjer

Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot

Przemiła atmosfera, super fryzjerzy W 100% godni polecenia Super produkty, najlepsi styliści. Kto tam jeszcze nie był, dużo stracił, najlepiej jak najszybciej zrobić termin ! Polecam !!! Do szybkiego zobaczenia! Wesołych Świat i szczęśliwego Nowego Roku

Studio Urody Lea

Studio Urody Lea

Fryzjer

Cygańska Góra 4A, 80-171 Gdańsk
4.9
Bezpieczny salon

Polecam serdecznie Studio Urody Lea, usługa jak zawsze na najwyższym poziomie, mega miła ,przyjazna atmosfera, cudowna właścicielka i personel i Pani Magda oczywiście, która odmieniła mój wygląd nową, świeżą farbą i fryzurą :)))

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.

Salony z podobnych kategorii