Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja i farbowanie włosów Kraków Krowodrza

Płatności online
HAIRMATE Kraków - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE Kraków

Fryzjer

Ul. Wrocławska 53D, 30-011 Kraków
Płatności online

To była moja pierwsza koloryzacja w życiu. Pan Gracjan bardzo dokładnie wszystko mi wytłumaczył i moje wątpliwości po kilku minutach rozmowy zostały rozwiane. Efekt końcowy jest lepszy niż sobie wymarzyłam. Serdecznie dziękuje i polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm w przemiłej atmosferze i muzyce.

Bezpieczny salon
Kaczmarzyk Hair - zarezerwuj wizytę

Kaczmarzyk Hair

Fryzjer

Kazimierza Wielkiego 47 lokal 55, 30-074 Kraków
Bezpieczny salon

Korzystam z usług tego salonu od lat, Mówi to samo za siebie i na dodatek z bieżącymi trendami mody i super produktami naturalnymi, które są zbawienne dla włosów.

Płatności online
Bezpieczny salon
PATER PRACOWNIA FRYZJERSKA - zarezerwuj wizytę

PATER PRACOWNIA FRYZJERSKA

Fryzjer

Lubelska 16-18/U8, 30-003 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon

Zdecydowanie polecam!!! Pełny profesjonalizm, umiejętności słuchania, ogromna wiedza dotyczaca włosów oraz chęć dzielenia się nią a do tego świetna atmosfera.

Hair Loft - Dominika Mroczka mroka.hair - zarezerwuj wizytę

Hair Loft - Dominika Mroczka mroka.hair

Fryzjer

ul. Urzędnicza 30, 30- 051 Kraków
4.98

Wspaniałe miejsce! Po mojej pierwszej wizycie u Pani Dominiki jestem zachwycona i jak najbardziej polecam! Pani Dominika ma super profesjonalne podejście do klienta, bardzo dokładna i kompetentna. Spokojnie mnie wysłuchała i zapronowała rozwiązanie, które było strzałem w dziesiątkę😊 jestem mega zadowolona i na pewno wrócę! 😊😊

Hair Loft - Klaudia Pyla Natural Hair - zarezerwuj wizytę

Hair Loft - Klaudia Pyla Natural Hair

Fryzjer

Urzędnicza 30 , 30-051 Kraków

Wizyta u Pani Klaudii to zawsze pełny relaks! 😍 nie dość, że super dobiera kolor to jeszcze robi świetne cięcie 😊 Spełnia oczekiwania klientki i super doradzi w chwilach zwątpienia 😁 polecam!

Atelier-Hair-Stylist - zarezerwuj wizytę

Atelier-Hair-Stylist

Fryzjer

Wrocławska 17, 30-010 Kraków

Tym razem bez planu i z zamiarem szaleństwa (ale tylko na głowie) oddałam się w ręce Kasi i to był strzał w 10! Od jakiegoś czasu chodziły mi krótkie włosy po (na) głowie i wyszłam ze świetnie dobraną fryzurą i ekstra kolorem. Jak zawsze dostałam super porady co, czego i jak używać. Polecam!

Bezpieczny salon
Hair Loft - Marta Pogan TrichoHair - zarezerwuj wizytę

Hair Loft - Marta Pogan TrichoHair

Fryzjer

ul. Urzędnicza 30, 30-051 Kraków
4.99
Bezpieczny salon

Cudowne miejsce, stworzone przez wspaniałe kobiety :) To będzie jedno z moich ulubionych miejsc na mapie Krakowa :) Dziękuję za przemiłe i profesjonalne przyjęcie mnie oraz za wszystkie rady i wskazówki na drodze do ratowania moich słabych włosów. Koloryzacja i strzyżenie - perfekcja! Gorąco polecam!

Królewska Studio - zarezerwuj wizytę

Królewska Studio

Fryzjer

Urzędnicza 47/3, 30-048 Kraków
4.99

Wszystko dobrze,jak zwykle wychodzę zadowolona z koloru. Czy to jasny blond czy ciemniejsze refleksy,zawsze super zrobione bez zacieków ,bez przebarwiem ,bez zniszczenia włosów. Polecam panią Martynę.

Bezpieczny salon
Passion pracownia Fryzur - zarezerwuj wizytę

Passion pracownia Fryzur

Fryzjer

Łobzowska 50, 30-038 Kraków
4.96
Bezpieczny salon

Pasja oraz tworzenie, aby osiągnąć efekt niepowtarzalnej, urzekającej fryzury. Dążenie do mistrzostwa w sztuce fryzjerskiej dzięki szlifowaniu swoich umiejętności oraz otwieraniu się na świat mody i sztuki współczesnej. Nasze umiejętności budujemy na silnych podstawach praktycznych i teoret

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
YASUMI ul.Głowackiego 24 - zarezerwuj wizytę

YASUMI ul.Głowackiego 24

Fryzjer

Głowackiego 24, 30-085 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo miła atmosfera już na wejściu :) sam masaż gorącymi kamieniami super, bardzo fajnie rozluźnia, minął tydzień od masażu a nadal czuję lekkość ciała. Fajna sprawa, żeby w ten sposób zadbać o siebie lub zrobić prezent bliskiej osobie 🥰

Salony z tej samej miejscowości