Koloryzacja z refleksami Wrocław

Anne Claire - fabryka piękna

Anne Claire - fabryka piękna

Fryzjer

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław

Wizyta bardzo pozytywna licząc zarówno samą usługę farbowania i strzyżenia jak i rozmowę. Przyszłam do salonu z wizją mocno rudych włosów, a Pani Marta wytłumaczyła mi wszystko i doradziła mi fantastyczny kolor. Jestem bardzo zadowolona z usług salonu i serdecznie polecam.

Hair Studio Balcerak

Hair Studio Balcerak

Fryzjer

Tadeusza Kościuszki 115/2u, 50-441 Wrocław

Miałam przyjemność dziś odwiedzić salon Hair Studio Balcerak. Pan Maciej M. zajął się mną w bardzo prosfesjonalny sposób. Pełna informacja przed wykonaniem usługi. Dostosowana do moich potrzeb jak i samych włosów. Finalnie zostało wykonane samo strzyżenie plus styling. Szczerze polecam. Napewno wrócę.

La'Koshi

La'Koshi

Fryzjer

Stacyjna 1, 53-613 Wrocław
5.0

Z salonu wyszłam w pełni usatysfakcjonowana. Pani XENIA jest niezawodna. Wszelkie porady, sugestie, dobór kolorów- wszystko w pełni przemyślane i dostosowane do moich potrzeb. Miła atmosfera panująca w salonie sprawia,że klient czuje się tam bardzo dobrze. POLECAM W 100-tu PROCENTACH zarówno salon , jak i fantastyczną Panię Xenię !!!!

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Fryzjer

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław

Jestem pod wrażeniem pracy Pani Weroniki- doskonałe cięcie, sporo cennych porad, interesująca konwersacja, no i ten złoty blask refleksów na moich włosach...

Salon Anna Volkova

Salon Anna Volkova

Fryzjer

Armii Krajowej 48N, 50-541 Wrocław

Usługi fryzjersie na najwyższym poziomie, w pełnym dostępnym zakresie . Doradztwo w kwestii kolorystyki , stylizacji bardzo trafione. Wizyta w tym salonie to prawdziwy relaks , czuje się pełne skupienie na kliencie aczkolwiek nienachalne :). Pełen profesjonalizm !Pozdrawiam Pani Olu :)

Klinika Urody MaDa

Klinika Urody MaDa

Fryzjer

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław

Do kliniki MaDa wybrałam się tym razem na koloryzację Sombre. Pan Krzysztof był bardzo miły, doskonale zrozumiał jaki kolor włosów chciałabym uzyskać przez koloryzację . Dzięki swoim umiejętnościom uzyskał niesamowity efekt naturalnie rozjaśnionych słońcem włosów 😀 Bardzo polecam

Salony z podobnych kategorii

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Fryzjer

Legnicka, 57P, 54-203 Wrocław

Michał daje radę, jest bardzo dokładny i to mi się podoba. To było moje drugie strzyżenie u niego i widzę duży progres. Przede wszystkim samodzielność, a po drugie mimo przyspieszenia (25 minut szybciej niż poprzednio) nie stracił na dokładności. Oby tak dalej :)

Manufaktura Fryzur

Manufaktura Fryzur

Fryzjer

Armii Krajowej 48H, 50-541 Wrocław

No co mogę powiedzieć? Znalazłem miejsce, w którym mistrzowie nożyczek rozumieją o co człowiekowi chodzi!!! Przesympatyczna i bardzo profesjonalna obsługa. Tutaj można się zrelaksować zarówno w trakcie jak i po ciężkim dniu pracy oraz zrobić na głowie szyk i brylantynę. Gorąco polecam.

KASUN Twoje Centrum Piękna

KASUN Twoje Centrum Piękna

Fryzjer

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław

Profesjonalna i uśmiechnięta obsługa, miła atmosfera, salon czysty i zadbany. Sama usługa bardzo dokładnie wykonana, miły masaż głowy podczas mycia idealna chwila relaksu, cięcie wykonane po rozmowie i zbadaniu preferencji. Na pewno wrócę tam :)

Black & Blond

Black & Blond

Fryzjer

Krystyny i Mariana Barskich , 54-115 Wrocław

Pani Ania jest najlepsza na świecie, wszystko przebiega sprawnie, w przyjemnej atmosferze, poświęca czas i uwagę na wysłuchanie wszystkich najmniejszych życzeń klienta, proponuje swoje rozwiązania... NO SUPER :D

Royal Studio

Royal Studio

Fryzjer

Główna 54a, 54-061 Wrocław

Przyszłam z zielonymi odrostami i cała przerażona czy da się z tym coś zrobić. Pani Sylwia nie tylko sobie z tym bałaganem na mojej głowie poradziła ale również sprawiła, że wyszłam z przepięknym nowym kolorem. Jeszcze raz dziękuję!!!