Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja z refleksami Warszawa Wola

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Gnatyshyn - zarezerwuj wizytę

Salon Gnatyshyn

Fryzjer

Kasprzaka 7/u3, 01-234 Warszawa
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta. Pani Marta to świetna stylistka; oprócz zabiegu regenerującego, zaproponowała lawendową maskę która odmieniła mój kolor 😊 Z salonu zawsze wychodzę uśmiechnięta! (a włosy przepięknie pachną ❤)

Hair Stylist - Weronika Raczyńska - zarezerwuj wizytę

Hair Stylist - Weronika Raczyńska

Fryzjer

al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

Po raz kolejny wyszłam z salonu bardzo zadowolona. Pani Weronika dobrała mi świetny kolor, a refleks - jego odcień i sposób nałożenia - tylko wzmocnił efekt. Do tego jak zawsze bardzo dobre strzyżenie. Pani Weronika to świetny fachowiec, szczerze polecam!

EMPIRE salon - zarezerwuj wizytę

EMPIRE salon

Fryzjer

aleja Jana Pawła II 29, 00-892 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

EMPIRE salon tworzą ludzie z pasją i zamiłowaniem do fryzjerstwa, stylizacji paznokci, kosmetyki twarzy i medycyny estetycznej. Empire salon ,to miejsce które ponad 20 lat pracuje na swoja markę. Wieloletni zespół stylistów fryzur, stylistów paznokci oraz kosmetologa ,który podchodzi d

Nowa Ty - zarezerwuj wizytę

Nowa Ty

Fryzjer

Ul. Nowolipie 23 lok.6, 01-002 Warszawa
Bezpieczny salon

Bardzo przyjemna atmosfera. Profesjonalna obsługa. Jestem zawsze bardzo zadowolona z efektów pracy Pani Magdy fryzjerki. Z przyjemnością poleciłabym ten salon swojej przyjaciółce. Zawsze jest wszystko na czas jestem zawsze przyjmowana punktualnie z poczęstunkiem .

Salony z podobnych kategorii