Koloryzacja z refleksami Warszawa

Lok&Roll Renova

Lok&Roll Renova

Fryzjer

Rembielińska 20, 03-352 Warszawa

Pani Ewa to fryzjer z powołaniem. Uśmiechnięta, pogodna i bardzo miła osoba. To była moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta. Jestem bardzo zadowolona z usługi.

Hair Styling Team Galeria Odkryta

Hair Styling Team Galeria Odkryta

Fryzjer

Odkryta 4, 03-140 Warszawa

Polecam gorąco pania Ule! Bardzo kompetentna osoba. Jestem mega zadowolona. A to wszystko w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję! *koloryzacja 3D i cięcie

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Moja pierwsza wizyta w salonie i od wejścia mega nastrój wszyscy uśmiechnięci i życzliwi. Pani Kasia swoim profesjonalnym podejściem i umiejętnością słuchania "wyczarowała" super kolor. Jestem bardzo zadowolona. Z pewnością wrócę do Pani, Pani Kasiu. Polecam gorąco!

Warsztat Fryzjerski

Warsztat Fryzjerski

Fryzjer

Książkowa 9a lok.9, 03-134 Warszawa

Jestem klientką Martyny od kilku lat i odkąd ją poznałam nie byłam u innego fryzjera. Zawsze jestem zadowolona z osiągniętego efektu. Dziewczyny słuchają klientów i potrafią doradzić. Profesjonalizm i ciężka praca to ich główne cechy. Z całego serca polecam Warsztat Fryzjerski!!

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Fryzjer

Dąbrowskiego 7, 02-558 Warszawa

Profesjonalne podejście do klienta, usługa dobrana indywidualnie do potrzeb bardzo wymagających włosów. Pani Kasia, która podjęła się niełatwego zadania -salon przy Pl. Dąbrowskiego, poradziła jak dalej postępować z pielęgnacją włosów. Koloryzacja świetna, cięcie również. Efekt końcowy doskonały. Z pewnością wrócę.

Centrum Urody Feniks

Centrum Urody Feniks

Fryzjer

Batalionów Chłopskich 87 lok. U5, 01-307 Warszawa (Bemowo)

Wszytkie zabiegi u Pani Asi wykonywane są z wielką starannością i dokładnością. Nic nie jest wykonane bez uprzedzenia. Wszytko jasno wyjaśnia. Po depilacji nigdy nie wychodzę poparzona woskiem, z podrazniona skórą ani, brudna z resztek wosku. Żaden włos nie umknie ;) Pani Asi. Gorąco polecam. I zawsze wracam na zabiegi do salonu Feniks.

Milek Design - TAMKA 29

Milek Design - TAMKA 29

Fryzjer

Tamka 29, 00-349 Warszawa

Dziś pierwszy raz byłam w salonie Milek Design na Tamce i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Zajmowała się mną Pani Edyta, która pracowała spokojnie, bardzo rzeczowo i profesjonalnie. Doskonale wyczuła moje życzenia. Wykonała podwójną koloryzację i strzyżenie. Wyszło świetnie. Bardzo polecam. Stawiam "5".

Naturalnie To Tu Sadyba

Naturalnie To Tu Sadyba

Fryzjer

Powsińska 106, 02-903 Warszawa

Pani Julia strzyże i farbuje profesjonalnie!!! Pierwszy raz mi się zdarzyło, żebym była zadowolona zarówno z koloru, jak i ścięcia (zawsze proszę o tzw. "boba"). Pani Julia doradza, ale też nic nie narzuca. Jednak warto jej zaufać, bo ma wyczucie w doborze fryzury. POLECAM!!!!!!