Koloryzacja z refleksami Poznań

M-beauty

M-beauty

Fryzjer

Pilotów 30, 60-409 Poznań
5.0

Było mi bardzo miło! Warto było jechać 40 minut z Piątkowa. Miła obsługa pani Małgorzaty, kompleksowa wiedza i porady dotyczące pielęgnacji włosów i fryzury. Na pewno tu wrócę. Cena za strzyżenie męskie jest mocno konkurencyjna w stosunku do całego Poz.

Korona

Korona

Fryzjer

Stróżyńskiego 11/33, 60-691 Poznań Piątkowo
5.0

Jeśli potrzebujesz fachowej porady w temacie koloryzacji, oczekujesz indywidualnego podejścia, precyzji i dokładności, polecam salon Korona i panią Tatianę. Jedyne czego potrzebujesz, to zaufanie i kilka godzin cierpliwości. 😏

Salony z podobnych kategorii

SYNERGIA salon fryzjerski

SYNERGIA salon fryzjerski

Fryzjer

ul. Wojskowa 4, 61-792 Poznań

Kręciolki trzymają się razem :) Paulina to profesjonalistka. Widać i czuć, że kocha swoją pracę. Moich włosów dotyka z prawdziwym namaszczeniem, a one się jej słuchają :) W dodatku bardzo subtelna i kulturalna osoba, sympatyczna. Skupiona. Ma fajne wizje. Dla mnie - bomba!

Salamandra Beauty Institute

Salamandra Beauty Institute

Fryzjer

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań

Robiłam pierwszy raz henne brwi i rzęs u specjalisty. Bardzo bałam się powierzyć brwi komuś w obawie jaki bedzie efekt. Kolor został dobrany rewelacyjnie. Kszyałt brwi bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona. Analiza twarzy bardzo szczegółowa, mocna dawka wiedzy o kondycji skóry twarzy oraz jak ją poprawić i o nią zadbać.

Hair-Club

Hair-Club

Fryzjer

Piątkowska 84 d, 60-648 Poznań

Wreszcie znalazłam najlepszego fryzjera :) Niech nie zwiedzie Was młody wiek - pani Alicja jest profesjonalistką i bardzo doświadczoną fryzjerką, która doskonale zna się na fryzjerskim fachu. Dziękuję za piękny kolor, miłą atmosferę i wspaniały relaks.

Open Hair

Open Hair

Fryzjer

Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań
5.0

Moja druga wizyta u Karolina- i drugi raz super, jestem bardzo zadowolona z cięcia, włosy same pięknie się układają, a dzięki poleconemu przez Karolinę zabiegowi przed cięciem- są odżywione i błyszczące. Pełen profesjonalizm, a przy tym niezwykle miła i przyjazna atmosfera! Polecam!