Koloryzacja z refleksami Łódź

Salon odNOWA

Fryzjer

Piotrkowska 133, 90-434 Łódź
5.0
623 opinie

Bardzo polecam! Wojtek ma fach w rękach, a na dodatek jest przesympatyczny. Zawsze po wyjściu z salonu jestem zrelaksowana, w dobrym nastroju, który dodatkowo potęgują komplementy na temat fryzury! :)

Salon Estetyki Roza

Fryzjer

Srebrna 19a, 91-334 Łódź
5.0
49 opinii

Dobra atmosfera, sprawdzone kosmetyki i profesjonalna kadra. To właśnie Salon Estetyki Róża – miejsce, w którym spotkasz specjalistów godnych zaufania. Można znaleźć tu różnorodne zabiegi fryzjersko-kosmetyczne, których przeprowadzaniem zajmują się: utalentowany stylista fryzur, kosmetyczka

HairShine Paulina

Fryzjer

Ketlinga 23 lok 14u, 92-431 Łódź
0.0
Brak opinii

Oferujemy pełną gamę usług na najwyższej jakości produktach marki z.one concept. Koloryzacje, keratynowe odbudowy, zabiegi pielęgnacyjne, strzyżenia damskie i męskie. Serdecznie zapraszamy!

Salony z podobnych kategorii

Salon Atelier

Fryzjer

UL.PIOTRKOWSKA 88, 90-103 Łódź
4.9
329 opinii

Super efekt, dobre podejście do klienta oraz bardzo mila obsługa. Przy moich niesfornych włosach i bardzo wymagających jeśli chodzi o rozjaśnianie pełen profesjonalizm oraz 100% wiedza jak je odmienić, by było po prostu rewelacyjnie. Polecam każdemu!

Beauty Room

Fryzjer

Pojezierska 93, 91-341 Łódź
5.0
90 opinii

Super kolor, włosy mega odżywione a kosmetyki w tym salonie to totalny sztos. Pani Gabrysia najlepsza <3 kolejny raz wyszłam mega zadowolona i na pewno nie ostatni ! Polecam wszystkim ten salon jeśli cenicie sobie profesjonalne podejście i dobre kosmetyki.

DK Damian Kowalski "inspired by hair"

Fryzjer

Piotrkowska 114, 90-006 Łódź
5.0
324 opinie

Całkowicie profesjonalna obsługa. Choć czas wykonania tak pieknych włosów nie był krótki, to spędziłam go w wspaniałej atmosferze. Pani Weronika zna się na swoiej pracy, wykonuje ja dokładnie i z wielkim zaangażowaniem. Polecam każdemu raz wejdziesz i będziesz wracać już zawsze. PS. Pyszna kawa