Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja z refleksami Kraków

HAIR ME UP - zarezerwuj wizytę

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków
4.98

Pierwszy raz na pewno nie ostatni! Salon urzeka swoim wyjątkowym klimatem, lokalizacją i atmosferą. Polecam Panią Anie Śliwę 👌🏽🤍 super opieka oraz dbanie o każdy szczegół. Włosy super się układają, są extra miękkie a od wizyty minęły już 2 tygodnie. Polecam gorąco 🔥

Kaczmarzyk Hair - zarezerwuj wizytę

Kaczmarzyk Hair

Fryzjer

Kazimierza Wielkiego 47 lokal 55, 30-074 Kraków
Bezpieczny salon

Zapisałam się do Pani Pauliny i to był strzał w dziesiątkę. Dobrała mi piękny kolor, a strzyżenie jestem zachwycona. Włosy układają mi się wspaniałe, przeszło to moje oczekiwania. Jeszcze nigdy żaden fryzjer nie zrobił mi tak pięknej fryzury. Na pewno będę stałą klientką i będę polecać wszystkim.

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski - zarezerwuj wizytę

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Fryzjer

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Profesjonalne,indywidualne podejście do klienta, przyjazna atmosfera, Pani Agnieszka- z dużym zaangażowaniem, wrażliwością i cierpliwością dba o zadowolenie klienta- strzyżenie, farbowanie- doskonałe- szczerze polecam😄

Beauty M Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Beauty M Studio Urody

Fryzjer

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Bezpieczny salon

Wspaniałe miejsce, Pani Monika zrobiła z moimi włosami dokładnie to co chciałam. Wyglądają teraz przepięknie i jestem bardzo zadowolona z efektu. Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Dodatkowo w salonie panuje miła i przyjazna atmosfera. Wszystko super :) polecam!

„KESNER fryzjerzy” - zarezerwuj wizytę

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Polecam z całego serca! Pani Natalia z ciemnych, zniszczonych włosów w kilku odcieniach wyczarowała piękny, świetliste ombre w odcieniach delikatnego brązu! Mimo rozjaśniania włosy są zdrowe. Samo cięcie na mistrzowskim poziomie.