Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja z refleksami Katowice

Płatności online
O! MY HAIR! - JAGIELLOŃSKA 13 - zarezerwuj wizytę

O! MY HAIR! - JAGIELLOŃSKA 13

Fryzjer

Jagiellońska 13, 40-925 Katowice
4.98
Płatności online
Sprzedaż bonów

Polecam salon, ponieważ przede wszystkim skupiają się na tym, żeby klientka miała zdrowe włosy, a nie ślepo robią to co ona chce, bez gwarancji, że "operacja" się uda. Pierwszy raz spotkałam się z odmową wykonania usługi przez wzgląd na kondycję włosów. Moje włosy i ja dziękujemy!

Bezpieczny salon
Studio Fryzjerskie Maria  - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzjerskie Maria

Fryzjer

1 Maja 119, 40-235 Katowice
4.99
Bezpieczny salon

To już nie pierwsza wizyta w tym salonie, oczywiście znów SUKCES!!! Kolor rewelacja, fryzura bomba. Najmilsze jest to jak ludzie w sklepie zaczepiają i chwalą: "ALE PANI MA PIĘKNY KOLOR" !!!! POLECAM DRUGIEJ NA ŚLĄSKU TAKIEJ FRYZJERKI NIE MA PAMIĘTAJCIE !!!!!

ROTKO.NO1 - zarezerwuj wizytę

ROTKO.NO1

Fryzjer

Wawelska 4, 40-098 Katowice
4.92

Pan Konrad zna moje włosy już od kilku ładnych lat. Każda moja wizyta u niego to ogromna przyjemność zarówno dla włosów jak i dla mnie samej. Jego praca to pełen profesjonalizm i jakość wykonania efektu końcowego, a przy tym uczciwość i ogromne poszanowanie klienta. Wrażenia z salonu - niesamowite. Panie Konradzie jeszcze raz życzę wielu sukcesów.

Bezpieczny salon
TYLCZYŃSKI - zarezerwuj wizytę

TYLCZYŃSKI

Fryzjer

Kościuszki 49, 40-048 Katowice
Bezpieczny salon

Rewelacja!!! Pan Krzysztof ma świetne wyczucie estetyki i warsztat. Takiego fryzjera szukałam od lat- zawsze ze świeżym spojrzeniem na moje włosy, u efektem „wow” po wizycie. Dodatkowo, po prostu fajny, uśmiechnięty i skromny człowiek. Bardzo, bardzo polecam.

Clarins Andrzeja25 - zarezerwuj wizytę

Clarins Andrzeja25

Fryzjer

Andrzeja 25/1, 40-061 Katowice
4.95

To była moja pierwsza wizyta u Artura i na pewno nie ostatnia. Artur zrobił mi blond, o jakim zawsze marzyłam, bez rudości i żółci u nasady! Dał mi wskazówki pielęgnacyjne, aby kolor pozostał piękny na długi czas. Pod opieką Artura czułam się bardzo dobrze!

Bezpieczny salon
Hermed Gabinet Trychologiczny- Klinika Włosa - zarezerwuj wizytę

Hermed Gabinet Trychologiczny- Klinika Włosa

Fryzjer

Kilińskiego 5, 40-061 Katowice
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Hermed świadczy pomoc wszystkim tym, którzy cierpią na łupież, łuszczycę, łojotok, łysienie, a także wszystkie inne problemy związane ze schorzeniami skóry głowy i włosów. Jestem Trychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Od lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń skóry głowy

Salony z podobnych kategorii